reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzajmy sie razem !!!!!!!!!

ja schudlam do tej pory 12kg
przerobilam pare diet od stycznia tego roku i wiem juz na pewno,ze najlepsza dieta to MŻ+WR :tak:
ja jem 3 posilki dziennie,ostatni posilek jem o godz. 17.00
jem same pieczone mieska,rybki,duzo zielonego,chude wedlinki,warzywa,jeden owoc dzennie max.
gdybym tylko nie byla slodyczożercą mialabym juz wiecej na minusie :zawstydzona/y:
obecnie od poniedzialku jestem na totalnym detoxie od slodyczy i jakos trwam :cool2:
 
reklama
Witam Was,
Moja żona po urodzeniu dziecka nie może schudnąć. Bardzo się tym faktem załamuje.
Wspieram ją, zapewniam, że cały czas mi się podoba nawet z tymi kilkoma kg. więcej.
Ale ona twierdzi, że sama się ze sobą czuje i koniec tematu.
Dieta odchudzająca? Żona przetestowała chyba już wszystkie znane diety i niewiele pomogły. Ćwiczy kiedy tylko może, ale to również niewiele jej pomaga. Ostatnio znalazłem centrum Naturhouse i zastanawiam się czy nie wybrać się tam z żoną, może by jej pomogli.
Czy któraś z Was korzystała z takich usług i byłaby w stanie mi podpowiedzieć czy warto?
 
Do góry