reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Odchudzajmy sie razem !!!!!!!!!

reklama
No to chyba zastosuje te sama metode... Tez mialam cc ale 1 stycznia. Sporo chodze - z krokomierzem i jak sie pilnuje zeby przejsc codziennie min.12000 krokow to waga spada... Ale czasem zapal mija i mam taki apetyt ze szok... Przylaczam sie do Was. Chce zrzucic jeszcze 11 kg. (choc do wagi sprzed ciazy zostalo 6, ale 5 przytylam tuz przed zajsciem - po odstawieniu pigulek...) Czyli pijemy 16 szklanek wody... z dieta musze uwazac bo ciadle karmie... no to powodzenia i piszmy jakie rezultaty...
 
a i zapomnialam o najwazniejszym- 16 sklanek wody przez okolo 2 tyg- polowa pomaranczowej skorki papa , przynajmniej u mnie. choc to pewnie zalezy ile jej u kogo u mnie az tak wiele nie bylo ale sie zaczynalo robic.. w ciazy troszke wiecej sie pojawilo ale sie zegnamy ku radosc meza :happy:

ato moja coreczka ;P

1000938bs9.jpg
 
niby tak prosto... 16 szklanek wody dziennie... a i tego nie moge zrobic... ufff... tak sie wkurzam jak patrze w lustro i na wage... i taka mam slaba wole... moze pojdzie lepiej jak wroce do roboty... a to juz za tydzien...
 
dziubutek nie pekaj, nie jest latwo od pierwszych dni wlac w siebe 4 liry wody, popatrz na baniak 5 litrowy i sobie wyobraz ze niemal caly w siebie wlewasz dziennie... przeciez to duzo jest jedak wody, jak nie pilas sporo wczesniej o zacznij sobie od powiedzmy 4 szklanek i codziennie dodawaj jedna lub dwie:) ja tak robilam i teraz czasem i 17 wypije a molabym i wiecej, i tez rozplanuj sobie w ciagu dnia. ja pije zawsze 2 szklanki na raz, nigdy po jednej , rano wchodze do kuchni 2 szklanki, pozniej znowu cos jem- 2 szklanki, mijam kuchnie, wracam z toalety itak szybko schodzi ta 16 ;-)
 
Hej dziewczyny.
Ja musze zrzucić 10 kilo :baffled:
I znalazłam fajną stronke.To nie jest żadna reklama,nie współpracuje z tą firma :no:
Po prostu w akcie desperacji tam weszłam.
Zakupiłam diete na miesiąc.Mają mi ją opracować 1 maja.Od 2 zaczynam.
Jak się zakupi diete to ma się dostęp do dzienniczka w którym zapisuje się osiągnięcia,do pamiętnika.Można obliczyć swoje BMI i zawartość tłuszczu w organiźmie ( ja mam aż 34 % :angry: ) i wielu innych fajnych spraw.Ma się też cały czas dostęp do dietetyczki,która poradzi itp.
Bo dieta powinna być poprowadzona z głową i przez kompetentną osobe.

Wejdzcie i zróbcie sobie bezpłatną analize :tak:
www.Vitalia.pl
 
Żeby schudnąć trzeba się kontrolować. Jak sama nie dasz rady utrzymać jakiejkolwiek diety to i ta zakupiona Ci nie pomoże.:tak:
 
reklama
Do góry