reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Odchudzajmy sie razem !!!!!!!!!

reklama
No więc. Zamówiłam sobie wkońcu wagę.powinna jutro przyjść więc od jutra biorę się za siebie!
Mam nadzieję że mi pomożecie i będę się starać pisać codziennie jak mi to wychodzi!;-)
 
Iiwka ja tez muszę wage kupić bo bez wagi to nie wiadomo ile się schudło :-) Żeby za szybko masa nie schodziła trza kontrolowąc hehehe
Zozanka wiesz co zeby tak gadac to chyba lekka przesada, mój M nigdy przenigdy nie powiedział że mam dużą dupę a jakby powiedział to bym mu chyba odwinęła bez kitu:angry: Wszystko co robię robię dla siebie i jeśli Ci dobrze tak jak jest to mioej go w nosie:-) Ja bym przynajmneij miała:-D
A ja zamówiłam sobie tabletki wspomagające odchudzanie i jestem ciekawa czy coś dadzą..... Mam nadzieję że chociaż na psychikę podziałają:-D Bo jakos ciężko mi się zmobilizować....
 
witam;) przepraszam że tak troszke nie w temacie, ale jestem studentką drugiego roku dietetyki na śląskim uniwersytecie medycznym i obecnie prowadzę badania dotyczące odżywiania maluszków, jeżeli ktoś miałby ochotę wypełnić ankietę dla dzieci w wieku 3-5 lat, proszę pisać na mój mail stgz@tlen.pl jest anonimowa i zajmie max 10 minut;) dodatkowo dla szczególnie zainteresowanych mogę obliczyć ilość energii, składników odżywczych... dostarczanych przez maluszki i porównać to z normami;) serdecznie zapraszam;)
 
no i troszkę brzuszków,różnych ćwiczeń i 1 kg mniej:tak::tak: hhhuuurrrraaaa
Przedewszystkim odstawiłam dużą ilość jedzonka
 
Witam !

Zajrzałam tu pierwszy raz, więc mam troche do poczytania :)
Ja próbuje się odchudzać od jakiegoś czasu ale mi nie idzie, tzn. nie mam ochoty.
Chciałabym troszku schudnąć, ale niechce mi się ćwiczyć , jestem leniwa, kiedyś było inaczej,lubiłam ćwiczyć co wieczór. Co do diety to niewiem, ja poprostu lubie jejść i trudno mi sobie czegoś odmówić, chyba że bym się zawzieła to może dałabym rade. Ale ja tak lubie słodkie, niepije kawy i nie pale więc zajadam się słodkim (nie ciągle, czasami).Mój mąż sie smieje że beż słodkiego bym nie mogła żyć a ja mu odpowiadam że to mój nałóg, tak jak jego nałogiem są fajki.
Dziewczyny macie jakieś dobre sposoby na strate kilku kg ? tzn jakieś łatwe ćwiczenia,i coś na brzuszek.
Musze wkońcu się wziąść za siebie, odrzuce słodkie i nie bedę jadła wieczorami.Wiecie, 18 maja mam komunie córki i muszę jakoś wygłądać, nie jest tak źle ale mogło być lepiej:-). Jak mi się uda dam wam znać, będę się starała, choć ja taka słaba jestem i zawsze się poddaje.:baffled::no::wściekła/y:

Ojejku co ja tu tak chaotycznie powypisywałam, wogule jestem zakręcona.:rofl2::-D

Zozanka,MoniqSia rozumiem Was, mój m też mi tak czasem mówi, ale twierdzi że taka duża dupka mu się podoba:blink:
 
Witam !

Zajrzałam tu pierwszy raz, więc mam troche do poczytania :)
Ja próbuje się odchudzać od jakiegoś czasu ale mi nie idzie, tzn. nie mam ochoty.
Chciałabym troszku schudnąć, ale niechce mi się ćwiczyć , jestem leniwa, kiedyś było inaczej,lubiłam ćwiczyć co wieczór. Co do diety to niewiem, ja poprostu lubie jejść i trudno mi sobie czegoś odmówić, chyba że bym się zawzieła to może dałabym rade. Ale ja tak lubie słodkie, niepije kawy i nie pale więc zajadam się słodkim (nie ciągle, czasami).Mój mąż sie smieje że beż słodkiego bym nie mogła żyć a ja mu odpowiadam że to mój nałóg, tak jak jego nałogiem są fajki.
Dziewczyny macie jakieś dobre sposoby na strate kilku kg ? tzn jakieś łatwe ćwiczenia,i coś na brzuszek.
Musze wkońcu się wziąść za siebie, odrzuce słodkie i nie bedę jadła wieczorami (mam nadzieje).Wiecie, 18 maja mam komunie córki i muszę jakoś wygłądać, nie jest tak źle ale mogło być lepiej:-). Jak mi się uda dam wam znać, będę się starała, choć ja taka słaba jestem i zawsze się poddaje.:baffled::no::wściekła/y::crazy:

Ojejku co ja tu tak chaotycznie powypisywałam, wogule jestem zakręcona.:rofl2::-D

Zozanka,MoniqSia rozumiem Was, mój m też mi tak czasem mówi, ale twierdzi że taka duża dupka mu się podoba:blink:, ale i tak mnie to wkurza:crazy:
 
reklama
witam :) no coz bez cwiczonek to ciezko zrzucic kg.. ale powiem na pocieszenie ja dzis wlozylam spodnie ktore tuz po porodzie nie chcialy sie dopiac i coz za niespodzianka - zmiescilam sie!! i wcale nie opinaja mnie zbytnio!! a od porodu zaledwie 3 yg minely - pije 16 szklanek wody dziennie - moj sekret, jem normalnie, jeszcze nie cwicze bo nialam cc i musze czekac z tym. wiec polecam- ja sobie tabelke zrobilam i powiesilam na lodowce i stawiam kreseczki jak wypije szklanke wody. polecam :tak:
 
Do góry