reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzajmy sie razem !!!!!!!!!

:baffled:hmmm no coż ja mam do zgubienia jeszcze 15 kg 20 już spadło muszę trochę więcej zgubić bo ciało tak sie zmieniło po porodzie że dojście nawet do wagi sprzed ciąży nie wystarczy męczę się bardzo chyba juz nigdy nie wejdę w stare ciuchy patrzeć na siebie nie mogę:baffled::angry::angry::angry::crazy::no::wściekła/y:
 
reklama
Jeśli Wasza nadwaga nie jest spowodowana, żadną dysfunkcją organizmu to polecam raz na jakiś czas (raz na dwa miesiące - profilaktycznie) spotkać się z masażystką.
Świetnie odżywia skórę, regeneruje ją i napina.
Jeśli nie miałyście kontaktu z takimi masażami - przejdźcie się do najbliższego salonu i zapytajcie się jak to wpływa na wzmocnienie Waszych co dziennych starań w odchudzaniu. Przede wszystkim jest to bardzo zdrowe dla organizmu.
Jestem dostępny na privie, lub poprzez e-mail więc spokojnie możecie do mnie pisać w sprawie, gdzie, jakie i za ile takie masaże/zabiegi na ciało można wykonać. Ewentualnie jak ktoś szuka namiarów na specjalistów z tej dziedziny - też chętnie pomogę.
Pozdrawiam.
 
Jest jeszcze ktoś kto się odchudza,bo jakoś potrzebne mi wsprcie.:tak::dry:
ostatnio zrzuciłam 7kg a teraz mam je spowrotem.
Od wczoraj strasznie źle się czuję."Żołądek odmawia mi posłuszeństwa". Chce się odchudzić!!!Muszę,może jest ktoś jeszcze?
 
witaj iiwka ja mam 10 kilo do zrzucenia. Ide dzis pierwszy raz na aerobik. Trzymam za ciebie kciuki. Musi sie udac. rok temu przed zajsciem w ciaze udalo mi sie zrzucic tyle samo wiec eierze ze teraz sie tez uda. Tyle ze teraz zajmie mi to chyba wiecej czasu bo karmie piersia i obawiam sie czy nie strace pokarmu wiec przez 2mies narazie specjalnej diety nie planuje. Ide sie poprostu poruszac zajecia dwa razy w tygodniu po godzince. Oj cos czuje ze bede jutro "umierac". Odezwe sie jutro jak dam rade :)
 
Ja też chcę schudnąć!!!Marzy mi się waga sprzed ciąży...:-)zaczynam jednak powątpiewać ,czy jest to możliwe:no:.Póki co nie jem po 18....słodycze też poszły w odstawkę a rezultatów nie widać.Od jakiegoś czasu chodzę też na siłownie,może to pomoże....na pewno nie zaszkodzi.Jeśli macie drogie panie jakieś sposoby na zlikwidowanie talii bąka to proszę napiszcie.To straszne nie poznawać się w lusterku:(((Trzeba z tym walczyć:)))
 
reklama
witajcie

ja jestem na diecie od 1 stycznia i trwam!! :-) jestem z siebie mega dumna
karmie piersia wiec moja dieta jest racjonalna i zdrowa,zadne diety cud,bo to juz przerabialam tyle razy,ze wiem ze szybko schudnac mozna,ale i szybko sie wroci do wagi sprzed z jeszcze dodatkowymi kg,no i przemiana materi siada po dietach cud,wiec postanowilam,ze bede odchudzac sie pierwszy raz w zyciu z glowa

jak pisalam stosuje diete 1500kcal,cwicze codziennie,pod choinka znalazlam orbitreka :-) zakupilam plyty dvd z cwiczeniami,skakanke,hula hop
do diety przygotowywalam sie z dobry miesiac,ukladalam menu,w glowie wizje cwiczen co i jak i kiedy,zapisaam sie na konkurs,gdzie w grupie sie odchudzamy i mobilizujemy i na wadze odnotowalam juz spadek -3,5kg :-)
cera mi sie poprawia i to bardzo,bo choc nigdy nie cierpialam specjalnie na tradzik i pryszcze tak przed dieta non stop cos bolesnego na buzi mi sie tworzylo

takze zycze dziewczyny samozaparcia i dyscypliny:-)
poczatek jest trudny,ale teraz juz nawet nie ciagnie mnie do slodkiego a bylam maniaczka na potege bo tylko slodkie moglam wcinac caly dzien
nie jem po godzinie 19,ewentualnie w dni kiedy wracam z kursu i nie jem kolacji ((bo z domu wyjezdzam po 16,wracam kolo 21.30) wtedy na ruszt wrzucam pare mandarynek albo jogurt activie

pozdrawiam
 
Do góry