reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzajmy sie razem !!!!!!!!!

"...w czym karmienie piersią pomaga schudnąć.."? W tym że pomaga schudnąć :)) Nie wiem od czego to zależy, najprawdopodobniej od gospodarki hormonalnej i faktu, że dziecko jednak z nas ściąga składniki pokarmowe.
 
reklama
Z lekami wspomagającymi dietę lepiej uważać, bo nie wiadomo jak zareaguje organizm, gdy już zakończy się cały proces. Koleżanka brała chrom, a po zakończeniu kuracji ze straconych 4 kg, wróciło kolejne 8 kg.
 
ja tez chcialabym schudnac ale niestety nie karmie juz piersia:no::no::no: musze chyba szukac ratunku w tableteczkach bo przybylo mi 30 kg:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Ja już coś robię w kierunku chudnięcia-WKOŃCU! najlepszą dietę_MNIEJ ŻARCIA! po tygodniu widzę skutki,czyli mniejszy brzuszek:-). Ciekawe ile wytrzymam...:confused:
 
Hej Dziewczyny, ja urodzilam 30 listopada, niestety nie karmie piersia poniewaz przepalilam mleko :( .... zostało mi do zrzucenia 8 kilo... najbardziej mnie denerwuje brzuch bo jest duzzyyy, nie wiem czy wy macie tak samo czy mi tak zostanie?? bo sie martwie. Wsumie od niedawna dopiero wzielam sie za siebie, i sie zastanawiam czy nie za pozno?? czy ten brzuszek zniknie. Czy tylko trzeba troszke cierpliwosci>???? Zaczełam od 3 dni brac tabletki BIO C.L.A. jak narazie nie widze rezultatow bo jest za wczesnie....do tego ćwicze 30 min na sprzecie i plus brzuszki.
 
Tak pomyslałam sobie, że chyba niedlugo przejde na dietę 13 dniową. Jest wyśmienita. Przechodziłam ja 2 razy. jest ciezko ale są efekty. Bo jak przyjezdzałam ze stanow to zawsze mialam 5 jak nie wiecej kilo w pupie To jest dieta oczyszczająca wiecej jak 13 dni nie mozna przekraczac. Jest napisane co powinnas jesc w danym dniu, nie mozesz nic innego jesc nawet nie mozesz gumy do żucia żuć, tylko zieloną herbate miedzy posilkammi lub woda...duzzoo wodyyy moze byc z cytryną. Jezeli ktos wazy za duzo to moze nawet schudnac 10 kilo. po diecie trzeba małojesc aby nie bylo efektow jojo, ale raczej nie ma, Jezeli przejdziesz pierwsze 3 dni to reszta pojdzie jak po masle. jezeli chcecie to przejdziemy na nią razem, bedzie raźniej. co wy na to??
 
Ja z miłą chęcią bo jak już pisałam wcześniej to mam co zrzucić:wściekła/y: poproszę o szczegóły diety:-):-)
 
reklama
Ja polecam jednak diete south beach a nie kopenhaską.
Schudlam na south beach ponad 10 kg a nie ma tam żadnych wyrzeczeń. I nie trzeba sie głodzić mozna jesć smacznie tylko trzeba przestrzegac zasad a sadełko samo spadnie i co najwazniejsze z brzucha:-)
 
Do góry