reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obrzęk płodu,omphalocoele,zbyt wolny wzrost dziecka...

reklama
Mało wód płodowych, crl 2 tygodnie do tyłu dzidzia jest w 14 tc a jestem w 16..dziecko jest całe skulone. Bez szans mało siusia.
I wodniak karku zawrotna wielkość 4,5cm.
Bardzo mi przykro :-( bądź dzielna,bardzo mocno Cie ściskam :* nie wiem co mogę więcej Ci napisać. U mnie tydzień opóźnienia,również mało wód. Wodniak z przegrodami wielkość prawie 5cm. Obrzek i woda się gromadzi na płucach i blisko serducha. Jakbyś chciała na priv pogadać posz smialo. A jako puls?
 
I co lekarze mówią? Macie czekać aż płod obumrze? To chyba dość niebezpieczna sytuacja, ostatnio było głośno w tv o takich przepadkach.
 
Ostatnio na jednym z forum jedna kobieta dostała wynik jak ja, czyli ZD. Wiem jak jej ciężko i ona będzie terminowac. Natomiast jej myśli krążą wokół tego dlaczego to spotkało ją a nie kogoś silniejszego psychicznie, kto zdecydowalby się urodzić i kochać.. .
Tego nie mogę zrozumieć...
To, że ja urodzę i będę kochać małego z całych sił to znaczy, że jestem silniejsza? Bóg jeden wie jaki to ból i codzienne cierpienie... I chociaż przez myśl mi przechodzi, że to może być pomyłka to z drugiej strony oznaczałoby, że komuś innemu zawaliloby się życie przez tą pomyłkę a nikomu tego nie życzę.
 
reklama
Do góry