reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obrzęk płodu,omphalocoele,zbyt wolny wzrost dziecka...

reklama
Ja czekam na pozostałe wyniki amniopunkcji,za tydzień wizyta. I tak jakoś leci raz lepiej raz gorzej. A jak u Ciebie?
Daj znać jak będziesz miała wyniki :) mam nadzieję że będzie ok!
Ja im bliżej porodu tym bardziej się robię nieznośna... Mam dość samej siebie... Ciągle zyje w stresie i strachu... Popadam powoli w paranoje ciągle wymyślam sobie nowe powody do płaczu :/
Ale na szczęście już do porodu mi zostało coraz mniej :) już tylko 90 dni :p także lada moment młoda będzie już na świecie :) mam nadzieję że wtedy odpocznę psychicznie.
 
Daj znać jak będziesz miała wyniki :) mam nadzieję że będzie ok!
Ja im bliżej porodu tym bardziej się robię nieznośna... Mam dość samej siebie... Ciągle zyje w stresie i strachu... Popadam powoli w paranoje ciągle wymyślam sobie nowe powody do płaczu :/
Ale na szczęście już do porodu mi zostało coraz mniej :) już tylko 90 dni :p także lada moment młoda będzie już na świecie :) mam nadzieję że wtedy odpocznę psychicznie.
Każda kobieta ma prawo na gorszy dzień 😅🤣 nie ma co tłumić emocji.
 
Daj znać jak będziesz miała wyniki :) mam nadzieję że będzie ok!
Ja im bliżej porodu tym bardziej się robię nieznośna... Mam dość samej siebie... Ciągle zyje w stresie i strachu... Popadam powoli w paranoje ciągle wymyślam sobie nowe powody do płaczu :/
Ale na szczęście już do porodu mi zostało coraz mniej :) już tylko 90 dni :p także lada moment młoda będzie już na świecie :) mam nadzieję że wtedy odpocznę psychicznie.
Czytam twój caly wątek i fajnie że jakoś ci ten niełatwy czas zleciał. Jeszcze trochę i będzie z wami :)
 
A dziewczyny z obrzękiem płodu ile macie uderzeń serca na minutę ?
U nas solidnie 160 więc mocne tętno jednak z tego co wiem to nie gwaratnuje niczego 😞
 
U mnie na poczatku było 170,później troszkę spadało ale nadal w normie. W zeszłym tygodniu 140
No normie i to cieszy jednak. Dziś ide na usg do lekarza od prenatalnych. Chyba jeszcze sie dobić i popatrzeć i zapytać o wszystkie nieprawidłowości jakie widzi. Bo teksty typu że te dziecko jest bardzo chore nie pomagają mi..a od specjalisty wolała bym usłyszeć jednak konkret jakie są nieprawidłowości niż to że jest bardzo chore 😔
 
No normie i to cieszy jednak. Dziś ide na usg do lekarza od prenatalnych. Chyba jeszcze sie dobić i popatrzeć i zapytać o wszystkie nieprawidłowości jakie widzi. Bo teksty typu że te dziecko jest bardzo chore nie pomagają mi..a od specjalisty wolała bym usłyszeć jednak konkret jakie są nieprawidłowości niż to że jest bardzo chore 😔
Najgorsze jest to że oni sami nie wiedzą właśnie :/
 
reklama
No normie i to cieszy jednak. Dziś ide na usg do lekarza od prenatalnych. Chyba jeszcze sie dobić i popatrzeć i zapytać o wszystkie nieprawidłowości jakie widzi. Bo teksty typu że te dziecko jest bardzo chore nie pomagają mi..a od specjalisty wolała bym usłyszeć jednak konkret jakie są nieprawidłowości niż to że jest bardzo chore 😔
Trzymam kciuki za konkrety. Daj znać po wizycie
 
Do góry