reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Objawy i samopoczucie w ciąży i po ciąży

Bardzo dziwne... kupiłam od razu taki pas ściągający i nosiłam go 24/24. Jeszcze rok temu sie śmiałąm do synka, że ładny domek zostawił dla rodzeństwa, a tu masz Ci los ;-)
 
reklama
Z początku nie miałam apetytu .
Teraz wszystko jest w normie
nie mam mdłości etc .
Wieczorami czasem czuje się słabo bierze mnie na wymioty ale położę się na łóżko i wszystko mija . Ogólnie czuje się bardzo dobrze .
 
Dziewczynki czy Was nadal tak bolą piersi??? Jak chodzę to nie jest źle ale w nocy i jak wstaję rano to jest masakra. W ciągu dnia jak się położę na trochę to też potem wstaję cała obolała. Myślałam że to w końcu przejdzie ale widzę że się nie zanosi. A jak pomyślę co może być później jak się pokarm będzie wytwarzał to jestem przerażona. Oczywiście przy okazji cierpi na tym mąż bo teraz piersi są tylko moje i co najwyżej do popatrzenia ;-) a potem będą dzidziusia ;-) oj biedny ten mój chłop.
 
Ja mam wrażenie, że piersi są zdrętwiałe, jakby je całą noc ktoś miętosił :) ale jak pochodzę to mija :)
 
Dziewczyny leci którejś z Was krew z nosa? U mnie nigdy wcześniej sie to nie zdarzało a dziś miałam takową pobudkę. Można temu jakoś przeciwdziałać?
 
mnie piersi niestety też bolą chyba teraz jakoś te bóle nawet sie nasiliły,a co do krwotoków to podobno dobrze jest nawilżac powietrze w pokoju ktorym śpisz,słyszalam ze pomaga,ale osobiscie nie praktykowałam:tak:
 
No właśnie ja też mam wrażenie że w ostatnich dniach ten ból piersi się nasilił, no i dalej rosną! A co do krwawienia z nosa to chyba nie ma sposobów na zapobieganie, przynajmniej ja nie znam. Ale odpowiednia wilgotność to podstawa!!! Ja codziennie wstaję rano z zapchanym i suchym nosem. Dlatego kupiliśmy nawilżacz powietrza. Mąż go odebrał jak będąc w delegacji i przywiezie w piątek. Mam nadzieję że to pomoże!!! Bo oprócz nosa mam jeszcze drapanie w gardle.
 
Wczoraj na wizycie moje przypuszczenia potwierdziły sie... mam anemię. Dostałam Sorbifer Durules.
Pytałyście również o coś na zaparcia. lekarka powiedziała, że wyszło coś nowego dla kobiet w ciąży właśnie z tymi dolegliwościami. Czopki Eva qu- są dostępne bez recepty. Sama dziś w aptece zamówiłam, bo wypróżnianie raz na tydzień to parodia jakaś...
Jeśli chodzi o luteinę, moja gin. powiedziała, że ma ona kluczowe znaczenie do 12 tygodnia. Jak brałam antybiotyk zażywałam ją profilaktycznie. Teraz mogę ją brać w przypadku gdyby brzuch bolał mnie jak na okres bądz wystąpiły jakieś skurcze...
 
reklama
Mnie piersi jako tako nie bolą, bywa, że czasem coś poczuję, ale bardzo rzadko. Za to sutki, oooo to dopiero, bywa, że nawet strumień wody, jak biorę prysznic sprawia nieprzyjemny ból:-( Mdłości zniknęły zwłaszcza te całodniowe, ale wieczorami mnie delikatnie muli i tak się zastanawiam czy te wieczorne mdłości to nie z mojej winy:confused: Bo największy apetyt mam wieczorami i wtedy pochłaniam wszystko, co wpadnie mi pod rękę:no::-( A to chyba nie tylko niezdrowe, ale i niebezpieczne dla mojej wagi:-( Cóż widać dzidzia głodna jest przed snem:-):-D:-p Na szczęście z zaparciami nie mam problemu, może to dlatego, że codziennie rano na czczo wypijam szklankę ciepłej wody z sokiem z cytryny i zjadam kiwi. Przeczytała gdzieś, że to dobry sposób na zaparcia i praktykuję go już jakiś czas z dobrym skutkiem:-)
 
Do góry