reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Objawy i samopoczucie w ciąży i po ciąży

Też mam problem ze śluzówką w nosie. Cały czas jest sucha i przy dmuchaniu zawsze są skrzepy.
Z pierwszotrymestrowych objawów to miałam tylko ból piersi, a teraz na koniec zamiast mdłości ciągle mam niestrawność. Mam nadzieję, że niedługo minie.
Z cerą nigdy nie miałam problemów, teraz też tak jest, a zauważyłam nawet, że włosy mi się mniej przetłuszczają.
 
reklama
No to ja też dołączę do dziewczyn, które maja jakieś skrzepy krwi w nosie, dokładnie tak, krew nie leci, tylko przy dmuchaniu na chusteczce ślad pozostaje i to tylko z jednej strony.
Z suchością skóry też mam problemy, czasem okropnie się grapie po nogach, ale to też przez to, że nie dbam o odpowiednie nawilżenie, jestem ostatnio straszny leń. W lecie jakoś tak łatwiej dbać o te nogi i je balsamować, jestem taka zła na siebie :wściekła/y:
 
Więc i ja dołączam do skrzepowych ciężarówek. Chyba to jednak normalne, skoro tyle nas to ma.
U mnie mdłości ustąpiły, leń się powiększył :-), nic nie swędzi, cera jakby lepsza.
Narzeczony kupił mi dziś staniki, bo z wszystkich starych uciekaja mi piersiaki ( na pociechę mojego hehe, mówi mi że teraz wyglądam jak sex bomba :-D)
 
a moje cyce jakieś takie jędrniejsze :) w końcu, choć mi to w sumie żadna różnica :p
pryszczy nie mam. Za to swędząca wysypka, na pocieszenie dla Was - również na twarzy, wyglądam niepięknie.

Na dziąsła kupcie sobie pastę Lacalut Aktiv, ja chyba już też muszę kupić bo nie krwawią mi jeszcze dziąsła ale ostatnio zaczęły boleć przy myciu
 
Wiem, że to może głupie pytanie ale czy wróciły którejś z was mdłości? Ja już 3 tygodnie miałam spokój a teraz jakaś tragedia.
I jeszcze jedno... wieczne uczucie głodu:( Staram się jeść racjonalnie a czuje się wiecznie głodna. Ignorować to czy jeść więcej? np. dziś rano 3 kanapki z razowego pieczywa szyna, ser, pomidor i banan, a ja jestem głodna:( nie chce przesadzać z jedzeniem
 
3timeangel głodna mama to głodne dziecko ;-) ja też ostatnio jestem częściej głodna. jedz często nie za dużo i mądrze a bedzie ok. W drugim trymestrze wzrasta zapotrzebowanie kaloryczne o 300-500 kalorii. Mdłości odeszły u mnie w zapomnienie
 
3timeangel ja mam ciągle mdłości, mniejsze ale z rana jeszcze lecę do wc. Szczególnie jest mi źle jak jestem głodna. moim zdaniem powinnaś więc jeść, widocznie twój organizm potrzebuje teraz więcej. Staraj się po prostu jeść mniej kaloryczne potrawy ale więcej np. owoce, warzywa, kisiel.
 
Wiem, że to może głupie pytanie ale czy wróciły którejś z was mdłości? Ja już 3 tygodnie miałam spokój a teraz jakaś tragedia.
I jeszcze jedno... wieczne uczucie głodu:( Staram się jeść racjonalnie a czuje się wiecznie głodna. Ignorować to czy jeść więcej? np. dziś rano 3 kanapki z razowego pieczywa szyna, ser, pomidor i banan, a ja jestem głodna:( nie chce przesadzać z jedzeniem

3timeangel - podobno mdlosci moga powrocic jak sie chodzi glodnym, wiec lepiej jedz :))
 
Na suchość w nosie kupiłam nawilżacz powietrza.W salonie nie daje sobie do końca rady,ale w małej sypialni na noc jest idealny i wreszcie budzę się rano z normalnym noskiem :-)
Co do cycków to się czuję jak maciora:to już jest chyba D.Chociaż mój mąż się cieszy i 3 razy dziennie się pyta czy takie zostawiamy :-D i wiem że kolegom opowiada jakie to on cuda sprawił bez większych wydatków:laugh2:wariat lekki z tego mojego męża
Jedyne co mnie męczy strasznie teraz to okropne wzdęcia i gazy:-( czasami to wolałabym ponownie mieć mdłości.
 
reklama
Ratina, niech się Mąż cieszy póki może :D To się niestety cofa ;) Przynajmniej z mojego doświadczenia tak wynika. Zazwyczaj mam małe B, teraz już ledwo wchodzę w C, a przy karmieniu będzie pewnie jeszcze "gorzej" ;) No ale miesiąc po skończeniu karmienia sprawa wróciła do "normy". Ale ja się nawet ucieszyłam - jestem przyzwyczajona do mojego małego, wygodnego rozmiaru. Nie mogę patrzeć na swoje zdjęcia z początków karmienia - nic poza biustem nie widać ;)
 
Do góry