reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy i samopoczucie w ciąży i po ciąży

reklama
u mnie piersi zdecydowanie mniej bola, sutki sa czule, apetytow specjalnie nie mam, wiec nie musi maz latac po nic, wszystko jest w domu, owoce, ogorki i kapusta ;)
mdlosci mam, mniej nasilone jedno szczescie
u mnie pojawil sie za to nowy objaw, dretwieja mi palce od rak!!!! masakra, zdenerwowalam sie i myslalam ze cos nie tak ze mna, a potem sie doczytalam, ze to z powodu zatrzymania wody w organizmie i ti normalne w ciazy :)
 
U mnie zaś z objawów wczesnociążowych zostało tyle co nic...Czasem mnie zemdli jakiś zapach, albo jakaś jedzeniowa myśl, czasem zabolą piersi (już sporadycznie), czasem senność zmorzy, ale generalnie czuję się paradoksalnie coraz mniej "ciążowo".

ilovesummer czasem boże brzuch zaboleć, to naturalne...Mnie też pobolewa. Mój gin nie widzi w tym niczego niepokojącego, kazał w razie jakby co łykać no-spę i tyle. Wyeliminowałam lekkie pobolewania z listy moich lęków. Mając je na niej, wierz mi, zwariowałabym do reszty, bo od początku, a to jajnik, prawy, lewy, a to tu ciągnie, tam ciągnie, siam kłuje...Myślę, że jednak do czasu, jak nie boli naprawdę mocno, wszystko pozostaje w szeroko pojętej normie.
 
Cześć dziewczyny, jestem nowa na tym wątku... bo z różnych powodów nie chcę się jeszcze udzielać... ale teraz musze Was o cos zapytać, mianowicie chodzi mi o sluz a dokładniej o wydzielinę z pochwy. Martwie sie przezroczysta, bezbarwna wydzielina ktora czasami po prostu sama ze mnie wypływa....:baffled: nie mam pojecia czy tak moze byc, zdarza sir ze mam trównież żółtawy śluz ale to podobno normalne, jednak ten wodnisty płyn wzbudza mój niepokój... napiszcie prosze czy któras z Was tak ma lub miała??? dodam ze nie ma tego dużo ale jednak...
 
nie wiem jak pozostale dziewczyny, ale ja mam bardzo duzo wydzieliny i zdarza sie tez ze czuje jak wyplywa, tylko druga strona medalu ze czuje coraz to bardziej wzmozony apetyt na sex :) zreszta caly 1 trymestr jest taki, tyle ze im blizej do 2 to sie nasila!! oj bedzie fajno ;)
a jezeli bardzo Cie niepokoi to mysle ze najlepiej udac sie do lekarza po prostu
 
Ja wydzieliny mam również całkiem sporo.... Z tą ochotą na sex to niebardzo :szok:. Znów zaczęłam brać przy antybiotyku luteinę i automatycznie mdłości i mdłości bleee.
 
U mnie mdłości trochę osłabły, choć czasem dają jeszcze o sobie znać. Za to piersi tak jakby rozbolały mnie z nową mocą :szok:. Brzucha nie czuję, a poza tym jest duży :-).
 
reklama
kurde a u mnie nic nie osłabło. Mdłości i zmęczenie mega. Dalej chodzę spać przed 22 :wściekła/y: no ale młody upodobał sobie nowe godziny pobudek o 1 i o 5 i mówi: mama leż i śpiewaj:-D więc nie wiem czy to ciąża w sumie
 
Do góry