reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy i samopoczucie w ciąży i po ciąży

He he
Uśmiałam się:) Bo jakbym czytała swoją sytuację :)
Im bardziej dziewczęco tym lepiej:) Bo maluszki bardzo są do siebie podobne i płci odróżnić często nie można - szczególnie jak się założy tzw. ubrania unisex:)
No, zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce. ;)
Ja mimo wszystko postaram się bardziej w jakieś kremowe czy liliowe tonacje się skierować.
Postaram się też unikać unisexów - żeby ciuszki miały jakies falbaneczki czy kwiatowe dodatki. ;)

Ale o czym ja gadam. Na pewno znów będzie chłopak... :rolleyes:



Danuś, a gdzie możesz się pożalić na paskudne samopoczucie jak nie tutaj,
gdzie większość jest w podobnej sytuacji i zrozumie Ciebie jak nikt inny? ;-)

ewa86, trzymam kciuki za szybkie wchłoniecie się tego krwiaka! &&&&
 
reklama
Dziewczyny, a bolą którąś plecy, znaczy krzyż / kość ogonowa? Ja tak czuję tą okolicę, niby nie ból, ale caly czas czuję... mam wrażenie, że to od siedzenia na tyłku w dziwnych pozycjach - przeważnie na dywanie, uroki posiadania prawie trzylatka :sorry:
 
Chyba jestem nudna, ale ja juz nie moge sobie poradzic z tymi nudnosciamio i wymiotami, wcześniej mogłam chociaz zjeśc i to pomagało , a teraz suchej bułki nie rusze , a pracowac trzeba , chyba się poddam i po prostu wyautuje prace.... do tego spac bym mogła cały dzień

Hej, ja od czwartku lezalam w lozku, mdlosci mdlosci mdlosci, u mnie podobnie jak jadlam bylo mi lepiej, a teraz guzik... jeszcze gorzej i przytulanie kibelka... ehhhh, leci ze mnie z obu stron...jedyne co mi pomaga to woda lekko gazowana. trzymaj sie!
 
Ainhoa, ja też mam B. A po ostatniej diecie pokarmieniowej to nawet mniej niż B ;) W poprzedniej ciąży w ogóle mnie nie bolały, teraz też nie, ciut się wypełniły. Dopiero dziś się coś zaczyna, ale biorę duphaston, więc to pewnie od tego.
Ale Ty masz ciążę jeszcze młodszą od mojej, więc wiele się jeszcze może rozkręcić :) Jak nie będą bolały, to się ciesz - i tak zaczną boleć przy nawale mleka w 3-4 dobie po porodzie ;)
 
Mam młodszą o dwa dni tylko;) Od dzisiaj tez biorę Duphaston, tzn. Duphaston biorę od paru lat, ale od dziś profilaktycznie;))
Mam nadzieję, że nie będą mnie bolały piersi:D
 
Ainhoa, a z jakiego powodu dostałaś Duphaston?
Ja jestem tym trochę przerażona, bo to moje pierwsze hormony w życiu (nie licząc moich autorskich wyprodukowanych przeze mnie osobiście ;)). Ale powoli powoli się ogarniam i zaczynam myśleć, że będzie wszystko ok.

Tyle że objawów mam ZERO. Może te piersi trochę... Ale nic poz tym. Trochę jestem senna. To wszystko. Nawet smaki mi wróciły.
 
Ostatnia edycja:
Kamile mnie pobolewa na dole pleców czyli tak jakby okolice krzyżowe, zwłaszcza jak długo chodze

Ja na razie ciągle jestem w szoku ze w tej ciąży nie prowadzę intensywnych pogaduszek z kibelkiem, moze bedzie córa i dlatego lepiej to znosze :) mam same mdłości , cyce jakoś bolą mniej,ale wieczorem czuję sie szczególnie bardziej, no i nie mam na nic siły, ciąża wyssała ze mnie energie :-)
 
reklama
Do góry