reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy i samopoczucie w ciąży i po ciąży

oj Ewa uwielbiam Kraków, a szczególnie rynek, często z moim D za czasów narzeczeństwa jeżdziliśmy tam na romantyczne kolacje polączone ze spacerkiem, ależ bylo cudownie

dla mnie to miasto ma duszę

martwię się bo pomimo mojego leżenia plamienie mi się znów nasililo, kiefy to się skończy, ciągle mam stracha, parę dbi bylo dobrze już zanikalo a tu znów
plakać mi się chce
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kamilko trzymam kciuki za Ciebie

ja dziewczyny czuje się dziś fatalnie pojechałam do pracy na 9.30 a juz o 10.30 byłam z powrotem w domu... czuje się fatalnie ..... żoładek mnie boli cały czas mi nie dobrze wymiotuje i w ogole słabiutko, leże w łuzku przed tv, nie mam siły wyjsć z psem na spacer
 
hej dziewczynki.
Ja mam dzisiaj stersa, tez mam tak ze objawy raz sa bardziej nasilone a raz mniej, ale dzisiaj piersi bola tylko przy ucisku, mdlosci mialam tylko w weekend, nie latam siku co chwila tak jak wiekszosc z Was, a w dodatku dzisiaj zaczal mnie bolec brzuch :-( strasznie sie boje ze dzidzia moze sie nie rozwijac prawidlowo i ze w czwartek uslysze zle wiesci :-( do tej pory bylam dobrej mysli ale dzisiaj to mam dola i plakac mi sie chce.
 
KA milka trzymaj sie kochana, pozytywne myslenie tez bardzo wazne. Musi byc dobrze, a w razie co pedz do drka!
Umm ryan mnie boli czesto jajnik z ktorego byla owu. Ja wiem od lekarza ze to dobrze, bo znaczy ze jajnik ciezko pracuje produkujac hormony potrzymujace ciaze. Wiec glowa do gory! I oby bolal;-)
Danus wspolczuje, mnie tylko troche mdli a i tak mam dosc.

Co do rozowiastych ciuszkow dla dziewczynek to zgadzam sie z przedmowczyniami i wyrazam stanowczy protest!!! Tak jak dla chlopca glownie niebieski. A guzik! Ja stanelam okoniem i moj synek mial ubranka w wielu kolorach, niebieskie tez ale najmniej. Gdybym miala dziewczynke tez tak zrobie,bo lubie np. cieply pomarancz i moze jeszcze czerwony... ech, ale by bylo co wybierac:-D

Marcia331 mam to samo, cycki bola tylko jak je ucisne i juz lapie stresa powoli! Nie umiem ci nic na to poradzic bo sama tez nie daje rady. Ja se wyszukuje inne objawy, ktore moga wskazywac ze jest ok i dzieki temu jeszcze jakos funkcjonuje. Ty masz o tyle dobrze ze idziesz niedlugo do lekarza i sprawdzisz, a ja niestety nie mam takiej mozliwosci. Trzymam kciuki, musi byc dobrze!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Marcia nie martw sie na zapas Kazda z nas inaczej przechodzi ciaze Niektore dziewczyny wogole nie maja objawow Ja nie latam czesto siku brzuch tez mnie pobolewa taj jak w 1 ciazy Oszczedzalam sie i bylo ok U ciebie tez bedzie ok
 
hehe - tak jakbym czytała Marcówki półtorej roku temu - też się wszystkie różu zapierały a teraz co druga fotka w różu :-D po urodzeniu zmienia się optyka :-D szczególnie jak kolejny raz usłyszysz o swojej córeczce ubranej na zielono: "cudowny chłopczyk... cały tata..." :-D

He he
Uśmiałam się:) Bo jakbym czytała swoją sytuację :)
Im bardziej dziewczęco tym lepiej:) Bo maluszki bardzo są do siebie podobne i płci odróżnić często nie można - szczególnie jak się założy tzw. ubrania unisex:)
 
Dziewczyny, czy to normalne, że po duphastonie zaczęły mnie piersi boleć?...:/ W końcu to hormon, więc chyba jest ok, co?...

Już bym chciała, żeby była środa i żebym usłyszała, że pęcherzyk jest piękny i duży, a krwiak malutki i bliski zniknięcia ;)
 
Chyba jestem nudna, ale ja juz nie moge sobie poradzic z tymi nudnosciamio i wymiotami, wcześniej mogłam chociaz zjeśc i to pomagało , a teraz suchej bułki nie rusze , a pracowac trzeba , chyba się poddam i po prostu wyautuje prace.... do tego spac bym mogła cały dzień
 
reklama
Danuś nie jesteś nudna po to tu jesteśmy żeby siebie wspierać na wzajem choćbyśmy mialy w kólko o tych samych zmartwieniach i dolegliwościach pisać. bardzo dobrze Cię rozumiem ja jestem na szczęście na l4 i szczerze mówiąc nie wyrobilabym teraz w pracy :no::no:, szczególnie że ja pracuję bardziej fizycznie niż umyslowo.

musimy być dzielne pierwszy trymestr szybko zleci i potem będzie już dużo lepiej, odpoczywaj kiedy tylko możesz
 
Do góry