reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy i samopoczucie w ciąży i po ciąży

Widzisz, ja w pierwszej ciązy bardzo dobrze się nastawiałam i doszłam do 12 tygodnia tylko:( Na tą nastawiam się pesymistycznie, nawet w pracy powiedziałam, że może wrócę, ale szef raczej próbował mnie pocieszyć i nie powiem, ale była to najlepsza z nim rozmowa od 3 lat póki w tym oddziale pracuje;)
Bardziej chucham na tą ciążę niż na ta poprzednią, bo się boję..
 
reklama
Najchętniej przespałabym dzisiaj cały dzień, mam mdłości, z tego powodu nic nie jem i nie wiem czy to dobrze??
 
To ja z powodu mdłości zaczynam właśnie jeść... i tak jem i jem... i potem zastanawiam się,
czy czasem ten miks różnych produktów nie powoduje mdłości. I kółko się zamyka... :zawstydzona/y:

Ze spaniem też tak mam, że gdybym mogła, to przedrzemałabym pół dnia.
A drugie pół spędziła na spacerze, bo wtedy mnie tak nie mdli.

Danuś, a gdzie ta wysypka???? :eek:

Ainhoa - niby się mówi, że "lepiej się miło zaskoczyć niż gorzko rozczarować", więc pewnie za duży entuzjazm też nie jest dobry... Ale martwiąc się na zapas tak dużo traci się z tego wyjątkowego czasu ciąży... :hmm:
 
brzuch, piersi, nogi, ręce..czyli wszędzie , ale dzis na szczęście znikła wydaje mi się że to jakaś reakcja alergiczna na oliwkę dla dzieci kupiłam jakaś dziadową z tesco bo duza i tańsza ! glupota lepiej zainwestowac więcej kasy w to co w siebie wklepujemy ....napewno dla mojego dziecka nigdy tego g.... nie kupię!
 
Dzisiaj czuję się mniej ograniczona fizycznie jak przez poprzednie dni, mam tylko nadzieję, że to nie wróży nic złego??
 
witajcie
mam nadal zmartwienie, biorę lutelinę na te plamienia ale nadal się utrzymują brązowo-brunatne, boli mnie kręgosłup i czasem zakuje raz lewy raz prawy jajnik, wyjechaliśmy z mężem do rodziny około 500km i nie wiem co robić, zwyczajnie przeczekać?
możliwe że te plamienia wynikają z tego że w czwartek lekarz na usg odkrył drugi pęcherzyk dużo mniejszy i w złym miejscu umiejscowiony? może być tak że to wina tego pęcherzyka? a co z tym pęcherzykiem w którym jest dzidziuś? czy temu nic się nie stanie? do lekarza mam iść dopiero 2giego stycznia , sama nie wiem co myśleć bo w uplawach odnalazłam niewielkie białe grudki , może któraś coś mi doradzi w tej sprawie? czy to poronienie?
 
mgielka, ja nie udzielam się na forum, bo u mnie to nadal wielka niewiadoma (straciłam ciąże w lipcu)
Od sb utrzymują mi się takie plamienio - brudzenia, od tego czasu miałam już 3 razu usg, dzisiaj gdy pojawiła się odrobina świeżej krwi w szpitalu. Jestem tak jak Ty 6 t 6 d, om 7 listopad. Lekarze nie wiedzą skąd, nie ma krwiaka, kosmówka ok, zarodek ma 1cm. Dziś lekarz nie zostawił mnie w szpitalu ale pozwolił wstawać tylko do toalety, mam dufaston 3 x 1, i luteinę 2 x 2.
 
reklama
Mgielka jak ty sie czujesz ? W poprzedniej ciazy przelezalam na patologi 10 tygodni i sporo sie nasłuchwianiu i napatrzylam wiem ze jak są dwa zarodku to do 12 tc jeden może sie sam wyeliminować wtedy są tez plemienia. Ja dla swojego własnego spokoju pojechała bym do szpitala na usg może dowiesz sie czegoś nowego i uspokoisz. Plamienie bywają tez w początkach dnoszonych ciaz. Trudńo stwierdzić co to te grupki możesz mieć jakaś infekcje są kobiety ktorym przez cała ciążę towarzysza rożne grzyby itp.trzymaj sie mocno
 
Do góry