reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

objawy i boleści-ku pocieszeniu

A dodatkowo brzuch mi jakoś sflaczał... :baffled: wygląda jakby był normalnie pusty... tak to zawsze ładnie zaokrąglony a teraz można złapać samą skórę a też wogóle ostatnio nie przytyłam... dziwne normalnie rzeczy się już ze mną dzieją... :confused:
 
reklama
Julia ty się nie wygłupiaj tylko zasuwaj do szpitala, niech cię obejrzą - jak będzie ok to wrócisz do domciu. Ale jak mówisz, że czop już odpuścił to ja bym na twoim miejscu nie ryzykowała grzecznego siedzenia i czekania na skurcze
 
A dodatkowo brzuch mi jakoś sflaczał... :baffled: wygląda jakby był normalnie pusty... tak to zawsze ładnie zaokrąglony a teraz można złapać samą skórę a też wogóle ostatnio nie przytyłam... dziwne normalnie rzeczy się już ze mną dzieją... :confused:
a ruchy czujesz? jesli tak to ok, ale jesli choc troche ich mniej niz zwykle to leć do szpitala
 
Ruchy czuje... wierci się tylko bardzo boleśnie już... po prostu nie ma miejsca... jest spokojniejsza niż do tej pory ale nadal silnie je odczuwam... chyba faktycznie skocze już do szpitala bo jeszcze teraz krowotok z nosa non stop mam i nawet z niego skrzepy poszły wielkości wątróbki drobiowej :baffled: jakieś oólne osłabienie... :confused:
 
Ruchy czuje... wierci się tylko bardzo boleśnie już... po prostu nie ma miejsca... jest spokojniejsza niż do tej pory ale nadal silnie je odczuwam... chyba faktycznie skocze już do szpitala bo jeszcze teraz krowotok z nosa non stop mam i nawet z niego skrzepy poszły wielkości wątróbki drobiowej :baffled: jakieś oólne osłabienie... :confused:


pędź zaraz do szpitala i na nic się nie oglądaj.
no i oczywiście daj znać co i jak
 
Julia - leć do szpiatala koniecznie!!
Taka opuchlizna na buzi to podobno też objaw że poród tuz, tuz...tak wiec Julia, Madzia - uważajcie na siebie!!
Bo Madzia też pisała że na buzi okrągła sie zrobiła.
 
Julia ja tez jak dziewczyny radze zebyś poszła na konsultacje do szpitala przeciez jak będzie wszystko ok to ci nic nie zrobia a bedziesz spokojniejsza!
 
Pabla, juz pare osob mi mowilo,ze przed samym porodem sie twarz zmienia,a szczegolnie pod nosem puchnie.Mama juz zauwazyla to u mnie tydzien temu,a mnie sie wydaje,ze ogolnie na twarzy sie zaokraglilam ostatnio:-(ulia
Julia ja tez bym nie czekala w takim wypadku,tylko do szpitala leciala,a jak bedzie wszystko ok to Cie wypuszcza.Powodzenia!
 
reklama
no Julia wszystkie dziewczyny mądrze radzą wiec mam nadzieję, że jesteś już po szpitalu i wszystko oki
matko kochana jakie dziwne objawy się zaczynają:-)
będę bacznie się obserwować coby nic nie przegapić;-)
a opuchlizna to norma tyle ze u mnie nogi jak baloniki
 
Do góry