reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

objawy i boleści-ku pocieszeniu

kociata pls czy możesz udostępnić te materiały nt. zachowania wobec starszego dziecka.
Mój synek na razie się niby cieszy ale boje się żeby nie popełnić jakiegoś błedu i go nie zrazić.
Z objawów u mnie pobolewa brzuch ale to chyba głównie dlatego że koleżanka z terminem 2 tyg wcześniejszym niż mój urodziła (Stan przedrzucawkowy (chyba) i cc).
Od momentu jak to usłyszała to mój poród wydaje się jakiś bliższy.
 
reklama
pabla Jak tam bioderko??? lepiej troszkę ???
Mnie trzymało 2 tygodnie prawie. przeszło teraz,no moze nie zupełnie bo czuję deliktane kłucie i musze uważać na gwałtowne zwroty ale da się normalnie funkcjonować, chodzić schylać obracać na boki itp.
A bólu współczuję bardzo bo jest masakryczny, przez niego już chciałam rodzić odrazu,,,, a teraz to mogę jeszcze poczekać :-):-):-)
pozdrawiam
 
post ptaszyna - no dziś troche lepiej, chyba dlatego, że czeka mnie mega sprzątanie w mieszkaniu i biodro postanowiło troche odpuscić:-) Wczoraj z M cieliśmy kawałek podłogi drewnianej, smród spalenizny w całym mieszkaniu no i wszędzie kurz i syf. Więc mam co robić....Ale nocki mam kiepskie, w nocy najbardziej boli, w dodatku puchna i swędzą mnie ręce i boli żołądek i mi nie dobrze...ogólnie końcówka zaczyna mi powoli przypominać początek jak 2 miesiace spędziłam w kibleku nad muszlą klozetową:no:
 
pabla bidulo
to chyba serio zaczyna się coś dziać z organizmem - wielkie przygotowanie na cud
ja mam podobnie tzn. póki co biodro ustąpiło ale puchnę strasznie i problemy z żołądkiem nie do zniesienia
cały czas mam wrażenie że mi niedobrze i zaraz oddam com zjadla:baffled:
a było tak pięknie
 
Pabla, mi na ból biodra pomagało trochę podkładanie poduszki, bo się tak ostro nie wbijało w materac i we mnie; teraz przeszło, młoda się chyba inaczej ułozyła i już na nerw nie naciska, więc może i Tobie szybko minie
 
A jak z Wasza skora? Moja (choc smaruje ja 2razy dziennie) luszczy sie, bardzo brzydko wyglada. Nawet probowalam smarowac sie oliwa z oliwek ale za duzo to nie dalo.
 
To chyba tylko od hormonów zależy.
No i podobno na córcie jest ze skóra gorzej :)
Ja się smaruje tylko Rajską Oliwka w spraju na brzuch i biust i muszę przyznać, że takiej fajnej skóry nigdy nie miałam.
Nie wiem czy od tej oliwki czy dlatego że synek ma być :p
 
U mnie skóra bez zarzutu jak narazie jeśli chodzi o brzuch i piersi. Smaruje ziajką i oliwką i jest ok.
 
mnie też się skóra strasznie w ciąży przesusza, ale jak zamówiłam dla mojej królewny kosmetyki bubchena to przecież musiałam od razu kremik wypróbować i przerzuciłam się na ten na każdą pogodę (oczywiście zakupiłam drugi taki sam - papuga) :tak:. Konsystencja jak dla mnie jest taka sobie, ale skóra po nim rewelka i przynajmniej z twarzy "łupież" mi się nie sypie :-D
 
reklama
Ja na moją skórę nie mogę narzekać,nic się nie przesusza wszytko jest ok.
Pabla no to współczuję tego bólu bioderka.
Ciekawe jak tam moja nerka,w czwartek idziemy do lekarza to zobaczymy.
 
Do góry