reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

objawy i boleści-ku pocieszeniu

kate zupelnie dobrze cie rozumie
dobrze ze mozna sobie ponarzekac na tym watku
mam podobnie
twardnieje brzuch, maly jest jakos tak nisko i cisnie na dol brzucha jak fix, nawet przy glebszym oddechu czuje ucisk
a najgorsze teraz to skurcze lydek - masakra
w nocy najgorzej bo jak chwyci taki bol to to czuwanie nocne zapewnione
 
reklama
RENIA ja dzisiaj mowilam gince o tym brzuchu(tez mi twardnieje i mam czasmi takie bole jak przy miesiaczce) no i skurcze kilka razy mnie chwyciły przepisała mi nospe forte i asmag- to jest magnez.
 
kicrym mi moj lekarz zalecil branie nospy na to i biore ale staram sie aby zniesc ten stan z jak najmniejsza iloscia farmakologii
oprocz tego caly czas lykam magne b6
mysle jednak ze juz jestesmy w takim stadium ciazy ze dotychczasowe dawki juz sa niewystarczajace
organizm sie po prostu przygotowuje
mam jednak sposob - spaceruje sobie po mieszkaniu i robi sie ciut lepiej:-)
 
Renia ja też staram się rozchodzić to stawianie się brzucha, ale szczerze - nie wiele mi to daje:wściekła/y: właśnie jak długo posiedzę to jak tylko się ruszę od razu brzuch twardnieje:zawstydzona/y: a tam, pewnie już tak zostanie do rozwiązania bo mój lekarz nie widzi w tym wszystkim niczego nadzwyczajnego:baffled: jedynie moja położna ( kochana kobieta:-)) łączy się ze mną w bólu i zawsze mnie pociesza;-) ostatnio mi powiedziała, że nawet możliwe iż wcześniej urodzę, bo coś podejrzanie wyglądam a moje dolegliwości wiążą się głównie z tym, że jestem szczupła i mi rusztowanie nie wyrabia przez ten ciężar;-)
 
te stawianie się brzucha to mam już od daaaaaaaawna, już sie przyzwyczaiłam do tego:-)
ale teraz od kilu dni pobolewa mnie podbrzusze, a od wczoraj i przez noc tak mocniej:-(
czy to "uroki" tego ostatniego miesiąca?? bo nie wiem czy to coś niepokojącego??
 
Ja właśnie żeby nie zamartwiać się tymi wszystkimi objawami zapytam dzisiaj na kontroli czego się można spodziewać i co ewentualnie powinno mnie zaniepokoić. Naturalnie o wielu rzeczach można przeczytać w książkach ale ja wolę informacje z pierwszej ręki. Na razie nie mam żadnych objawów jakie opisujecie ale to pewnie dlatego, że termin mam jeszcze dość odległy. Zapewne mnie "dojedzie" za parę dni, więc choć troszkę postaram się przygotować. jedyne co, to od czasu do czasu twardnieje mi brzusio, no i Julka robi rearanżację mojego wnętrza:baffled: Non stop kolor! Tyle, że w nocy jest grzeczna ale jak tylko wstanę to do samego wieczorka hulaj dusza:tak:
 
KATE moja ginka tez nie widzi w tym nic złego dała mi te tabletki zeby mi bylo troche lepiej ale powiedziala ze to zwykle dolegliwosci ciazowe. RENIA no to moje piwerwsze leki w tej ciazy ale ginka powiedziala ze absolutnie nie maja wplywu na dzidziusia to mysle ze bedzie oki
 
oj ponarzekam
znowu czuwanie nocne
maz masowal plery i biodro o 3 rano bo jakas dretwica dopadla:baffled:
do tego uczucie jakby mi szpile wbijali w brzuch
to chyba juz zsluga wczorajszych zakupow i nerwow wozkowych:zawstydzona/y:
dobrze ze zapowiada sie chlodny dzien (brzydkie lato wiec nie ma co zalowac ze to nie my mamy wakacje) to jest szansa na lepsze funkcjonowanie
 
ja przez weekend zdaje się, że przeholowałam ze spacerami, bo spojenie łonowe nie daje mi spokoju, o twardniejącym brzuchu już nie wspomnę.
No no dziewczyny- byle do końca;-)
 
reklama
biodro, biodro, biodro - cholernie mnie boli prawe biodro:wściekła/y:Do tej pory miałam problem ze spaniem na prawej stronie ale rano przechodziło, a dziś od rana lewno chodzę tak mnie boli to bioderko:no:
 
Do góry