reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy, dolegliwości i różne inne niedogodności

reklama
ja moze jeszcze dodam, ze druga ciaza z malym dzieckiem u boku nie jest juz taka magiczna. moze gdyby przerwa miedzy ciazami byla wieksza to byloby inaczej.
W moim przypadku jest różnica nieco większa ale przyznam Ci racje że to juz nie to samo co przy pierwszej ,nawet mój mąż juz podchodzi do tego tak bardziej na luzie poprostu się czeka człowiek się cieszy ale największa radość dopiero przed nami :)
 
Kurcze po tej całej wizycie mnie tak boli podbrzusze, że nie mogę wstać :( Czuję się jak podczas pierwszego dnia okresu. Nie są to skurcze bo ból jest ciągły. Może coś pani doktor rozruszała.
 
dziewczyny poradzcie czy moge sobie zrobic napar z rumianku i sie tym podmywac? bo od wczoraj czuje takie nieprzyjemne pieczenie jak by mi sie jakas infekcja przyplatala..:((
 
Moni pakuj sie :)
Ewelina wydaje mi sie ze możesz, rumianek to raczej nieszkodliwy jest, jak nie szkodzą chemiczne płyny do higieny intymnej to i on nie powinien.
 
Moni pakuj sie :)
Ewelina wydaje mi sie ze możesz, rumianek to raczej nieszkodliwy jest, jak nie szkodzą chemiczne płyny do higieny intymnej to i on nie powinien.

Ja spakowana jestem tylko sama nie wiem co to za ból :)

Skurcze to nie są bo to taki ciągły ból. A co obstawiasz?

Normalnie boli mnie tak, że chyba się prześpię.
 
Ja spakowana jestem tylko sama nie wiem co to za ból :)

Skurcze to nie są bo to taki ciągły ból. A co obstawiasz?

Normalnie boli mnie tak, że chyba się prześpię.

Sporo porodów rusza jak gin "porusza" w środku paluchami, a pisałaś ze szyjka prawie zgładzona całkowicie więc może ją wzięło na maxa i stąd ten ból.
 
yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, a męża można do takiego "poruszania paluchami" zagonić??????????????bo wizyta dopiero w piątek...
a ja się zastanawiam... bo przynajmniej części czopa już się pozbyłam, no to jakby jakieś "przytulanko"na przyspieszenie to można czy nie?????????????

młoda mi znowu szyjkę atakuje...........
 
yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, a męża można do takiego "poruszania paluchami" zagonić??????????????bo wizyta dopiero w piątek...
a ja się zastanawiam... bo przynajmniej części czopa już się pozbyłam, no to jakby jakieś "przytulanko"na przyspieszenie to można czy nie?????????????

młoda mi znowu szyjkę atakuje...........

Mi doktorka nakazała molestować męża :)
Tylko, że teraz to mnie tak boli od ponad godziny, że wcale nie mam ochoty na przytulanki :(
 
reklama
Moni
u mnie tak wlasnie sie zaczelo. od rana taki bol, a kole 17-stej skurcze , a w drodze do szpitala kole 19-stej regularne co 5 min.
no i o 22 mialam juz wiktorka.
dzisiaj Synu ma 13 dni:-). urodzilam go w 38 tc.
powodzenia, i nie daj sie w szpitalu!
 
Do góry