reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy, dolegliwości i różne inne niedogodności

Witam się i ja;-)
U mnie nadal nic,trochę brzuch pobolewa jak na okres i to wszystko:wściekła/y:
Szkoda mi tylko malucha w brzuszku bo już ma tak mało miejsca i walczy ale wyjść jeszcze nie chce:no:
Zgaga jak męczyła tak męczy:angry:
Termin do szpitala na wywołanie porodu mam dopiero 29 października w 42 tygodniu!!
Ale mam nadzieję,że mały sam będzie chciał wyjść do tego czasu:tak:

Pozdrawiam
 
reklama
cambria myślałam że tylko ja nie mam żadnych objawów, ale widze że nie jestem sama :) Ja co prawda jeszcze mam 2 tyg. do terminu ale w sumie już bym chciała żeby zaczeło coś się dziać :) Trzymam kciuki żeby twoje maleństwo zdecydowało się już wyjść na drugą strone brzuszka ;)
 
Malutka ja poszperałam i znalazłam na google zdjęcia takiego czopu, ale odradzam bo ja apetyt straciłam. Wiem, że moje upławy to nie żaden czop tylko szyjka się skraca i rozwiera i to normalna wydzielina jest. Czop wygląda tak jak Efa napisała jak Katar-gluty-bleee.



 
no wlasnie mnie takie cos pasujace do opisu i do zdjec z google odeszlo ponad dwa tygodnie temu - i nic!!!!!!!!!! wiec z tym czopem to jakas lipa!czasem mam wrazenie, ze juz nigdy nie urodze!
 
Ja tam odejścia żadnego czopu też nie zauważyłam. Upławy były owszem, ale to raczej do opisu czopa nie pasowało. Objawy takie jak skurcze przepowiadające i bóle brzucha miałam... ale tydzień, dwa tygodnie temu. Teraz zupełnie nic, jakby mi się ciąża cofnęła :p:p
 
Ja od godziny mecze sie ze skurczami,byly co 10 min. ...a teraz od pol godzinki co 3 minuty! Zaraz jajo zniose tak boli! i leci ze mnie (jak oplawy z krwia) chyba zaraz mi przyjdzie jechac do szpitala:/
 
reklama
Do góry