reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy, dolegliwości i różne inne niedogodności

Ufff ja się dzisiaj obudziłam z strasznym bólem krzyża :( i kości łonowej, a skóra na brzuchu to mam wrażenie że zaraz mi pęknie -masakra jakaś normalnie
 
reklama
Witam, mi moja też pęka i ciągle ją smaruję, już mam obsesję, żeby mi się rozstępy nie porobiły. Na razie działa. Spróbuj zwykłą oliwę z oliwek. To pomaga na jakiś czas.







 
Dziewczyny mam trochę głupie pytanie:eek: ale przy pierwszej ciąży miałam straszną cerę normalnie całą w wypryskach do samego końca ,nie mogłam patrzeć na siebie,tymczasem teraz idealną aż miło i od kilku dni pojawiły mi się jakies diody:szok: czyżby jakieś zmiany??
 
JA w pierwszej przed samym porodem dostałam pryszczy, a po porodzie to miałam całą osyfioną. To chyba wynik zmian hormonalnych. Teraz też mi się zrobiły ale na brodzie.
Nie martw się na bank zejdą :)
 
Dzieki Kroma,szczerze mówiąc juz mam dość zaczyna i mnie dopadać depresja końcówki ciąży juz tak mnie wszystko boli :no: zwłaszcza plecy pocieszam się tylko tym że tego czopa mi coraz więcej schodzi :eek: więc może i ja się wypakuje gdzie nie długo, a ciul z tym że mojego m nie będzie i tak nie urodzi za mnie
 
Mnie też zaczyna sypać trądzikiem (znowu:-() i mam mega zgagę, więc chyba nic się zgagowo na poród nie zapowiada. Czop raczej dalej siedzi, bo nic nie znalazłam na bieliźnie ;-).
 
Zgaga niekoniecznie musi być spowodowana uciskiem dziecka może tez jakies jedzenie lub picie wywołac ją u Ciebie ,ja np. po soku marchewkowym i pomarańczowym mam straszną ;/
 
Dziewczyny mam trochę głupie pytanie:eek: ale przy pierwszej ciąży miałam straszną cerę normalnie całą w wypryskach do samego końca ,nie mogłam patrzeć na siebie,tymczasem teraz idealną aż miło i od kilku dni pojawiły mi się jakies diody:szok: czyżby jakieś zmiany??

ja teraz tez mam straszna cere , na sama koncowke, nie wiem co sie dzieje:/ czuje sie jak potwor:(

i juz nic ze mnie nie cieknie, ciagle musialam wymieniac wkladke a teraz sucho, ehhh tak zle i tak nie dobrze:) narzekam jak baba w ciazy;)
 
reklama
A ja całą ciążę cerę miałam idealnie gładką. Trądziku nigdy nie miałam, bo mam suchą skórę - moim problemem jest alergia i wysypki, których też całą ciążę nie doświadczyłam. A teraz po porodzie cała twarz obsypana - masakra... No i włosy mocno przesuszone, a na dłoniach skóra mi pęka mimo że biorę nadal ciążowe witaminy a ręce smaruje kremem non stop. Nie wiem o co kaman, czyżby produkcja mleka pochłaniała wszystkie witaminy itp?
 
Do góry