reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy, dolegliwości i różne inne niedogodności

ach mniam zazdroszcze tych plackow:)
ja cala noc sie meczylam bo maly tak sie wiercil, straaaaasznie, nie wiem co mu sie stalo, no doslownie nawet na chwile nie bylo spokoju:( juz zaczelam sie martwic czy wszystko oki... ale chyba byloby gorzej gdyby wogule sie nie ruszal
 
reklama
możecie mnie zlinczować, dziewczynki, ale ja dopiero dzisiaj drugą noc męczyłam sie z bólem bioder, w sensie że musiałam z pozycja kombinować. w ogóle naprawdę się boję że za ten brak "bólowych atrakcji" w ciąży (zgaga czasem i nadgarstek jak nie zawijam, pryszczy nie liczę:p) zapłacę na porodówce...
 
możecie mnie zlinczować, dziewczynki, ale ja dopiero dzisiaj drugą noc męczyłam sie z bólem bioder, w sensie że musiałam z pozycja kombinować. w ogóle naprawdę się boję że za ten brak "bólowych atrakcji" w ciąży (zgaga czasem i nadgarstek jak nie zawijam, pryszczy nie liczę:p) zapłacę na porodówce...

Ty się szykuj na porodówkę! Inne też czekają w kolejce :):) Widzę, że to już jutro.
 
taaaaaaaaaaaaa............. już to widzę;/;/;/ na razie zastanawiam sie czy działać coś w kierunku "niedoczekania" do jutrzejszej wizyty, ale ja jestem za miękka żeby wdrażać usługi męża, mycie podłóg na kolanach i inne atrakcje żeby przyspieszyc:(:(:(

moni, ty dalej twardo obstajesz przy porodzie bez znieczulenia?:D
 
ja jak loliszka mam niezniszczalny żołądek ;-) ale za to zgaga chyba będzie już stałym moim towarzyszem, bo dziś też jakby trochę ją czuję...
 
Ja to się chyba będę cieszyć bardziej ze zniknięcia zgagi, niż z malucha (żart). Mam ją dosłownie po wszystkim;-(. Czekam z utęsknieniem na to obniżenie brzucha!!!
 
Ja tez biodra czuje:-(ogólnie boli mnie cały tyłek kość ogonowa i najgorzej lewa strona,a najbardziej mnie wkurza tekst "to Ty jeszcze chodzisz"??? najchetniej bym juz nie wychodziła z domu a tu jak na złość teraz muszę sama wszędzie łazić wrr:crazy:
 
reklama
A ja nabawiłam się obrzęku warg sromowych. W dodatku swędzą i szczypią i tak się zastanawiam od czego i wychodzi na to że od dokładniejszego ogolenia tych miejsc. Fajnie było ale się skończyło i chyba mnie te króciuteńkie włoski podrażniły. Wargi normalnie przybrały ogromne rozmiary. Masakra jakaś. Dobrze że we wtorek wizyta ale mam nadzieję że do tego czasu przejdzie.
 
Do góry