reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy, dolegliwości i różne inne niedogodności

reklama
też tak mam z tym że u mnie nasila się w nocy :/
w nocy jest najgorzej :/

Dziewczyny wczoraj odebrałam wyniki badań i morfologia poszła w górę, paciorkowca nie ma - tylko jakieś liczne bakterie się przypałętały. Wizytę mam za tydzień we wtorek (o ile wytrwam). Nie wiem czy powinnam coś zażywać? Czy poczekać na wizytę i na to co pani doktor powie?

to dobrze, że badania wyszły ok. Co do bakterii to pod koniec ciąży często się zdarza, mi też wyszły w ostatnich badaniach to moja gin. przepisała mi furagin żeby je wypłukać, po tym się poprawia o 100% ale najlepiej jak poczekasz do wizyty i zobaczysz co twój lekarz powie, niektóre rzeczy wychodzą w wynikach i nic nie trzeba z nimi robić, lekarz oceni :)

Trzymam kciuki za kolejne wizyty!!! Ja ide w czwartek i dostane skierowanie już na wszystkie badania po 36 tyg. i na kolejne usg :) Już się nie moge doczekać :)))
 
monimoni mi też wyszły bardzo liczne bakterie w moczu i lekarz powiedział, że pod koniec ciaży to się bardzo często zdarza i nie ma sensu tego lweczyć bo nic złego się nie dzieje. Także nie ma się czym martwić.
 
Dziewczyny wczoraj odebrałam wyniki badań i morfologia poszła w górę, paciorkowca nie ma - tylko jakieś liczne bakterie się przypałętały. Wizytę mam za tydzień we wtorek (o ile wytrwam). Nie wiem czy powinnam coś zażywać? Czy poczekać na wizytę i na to co pani doktor powie?

na własną rekę lepiej nic nie brać, jeśli bardzo się niepokoisz to zawsze możesz zadzwonić do swojej lekarki. Z tego co mój gin mi mówił to w ciąży takie bakterie to nic niezwykłego, po prostu jesteśmy dla nich łatwym celem. jeśli nie boli Cię przy siuisaniu, ani nie masz jakiś dodatkowych objawów typu zmiana upławów, nagły częstomocz to myśle że spokojnie możesz poczekać do przyszłotygodniowej wizyty. ja bym na twoim miejscu na dzień przed wizytą zrobiła jeszcze raz samo badanie moczu żeby zobaczyć czy coś sie zmieniło.
 
Ja na bakterie w moczu łykam tabletki z żurawiną i pomaga to wypłukać, co trzeba.

Zaczęły się u mnie znowu bóle jak na okres w podbrzuszu, ale nic nie twardnieje, więc się teraz zastanawiam, czy to skurcze, czy jeszcze m się rozrasta.
 
dziewczyny czy któraś z Was poradziła sobie z hemoroidami?
bo ja już nie mam siły :-( jeszcze nie bolą ani nie krwawią, ale co będzie dalej...? :-(
 
Proktohemolan mi bardzo pomógl, częste podmywanie się bardzo ciepłym strumieniem wody, i tabletki tez miałam Cyklo3fort czy coś takiego. No i mi pomogło nie chodzenie do pracy wiec nie siedzenie po 8h przy kompie!
 
dzięki! lekarz Ci przepisał te leki? ja już się nie będę raczej widzieć ze swoją gin i nie wiem co zrobić :-( smaruję czymś tam, ale jakoś mi nie pomaga :-( boję się, że się nasili i już sobie z tym nie poradzę :-( dziewczyny! ratujcie! ;-)
 
reklama
Do góry