reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy, dolegliwości i różne inne niedogodności

no to widze ze u was tez jest taki bol, no zobaczymy:) moze moze:)

u mnie doszlo puchniecie stop bardzo i palcow no i zauwazaylam ze zadziej chodze do lazienki. Spuchlam, wygladam i czuje sie jak balon:/ jesli nic sie nie zacznie 2 tyg przed terminem to chyba bede lezec i ryczec bo juz nie wyrabiam...
 
reklama
Dziewczyny ma pytanie czy Was tez tak boli kosc lonowa???
Matko jak posiedze dluzej i mam wstac to dopiero jest masakra....czasem az kuleje. Nie chce sie jeszcze rozpakowywac!!!!!
No i bol podbrzusza tez mi czasem doskwiera czy to znaczy ze na koncowce takei sa uroki????
No to sie wyzalilam i ide ogladac Taniec z gwiazdami....
 
smoniq ja też mam takie bóle a szczególnie w nocy :( czasami mi się wydaje że te kości są prawie luźne, a jak ostatnio się nachodziłam to ledwo wytrzymałam, oczywiście poskarżyłam się mojej gin bo się naczytałam sporo o rozejściu spojenia i tak to wziełam do siebie że myślałam ze właśnie to mi się przydarzyło :( ale gin mnie uspokoiła że wszystko ok i że może tak boleć bo się organizm przygotowuje i spytała mnie jak bym chciała żeby dziecko się urodziło jak kości się nie rozluźnią :/ i żeby nospe brać i tyle :)
Dobrze przynajmniej wiedzieć że się samemu tak nie cierpi ;)
Też oglądam TzG :)
 
A ja się męczę z katarem i zawalonym gardłem. *spam* cały wypiłam i nic. Pierwsza łyżka syropu pomogła na bolące gardło ale reszta dolegliwości cały czas była a dzisiaj dodatkowo gardło zaczyna boleć :/
 
Dziewczyny ma pytanie czy Was tez tak boli kosc lonowa???
Matko jak posiedze dluzej i mam wstac to dopiero jest masakra....czasem az kuleje. Nie chce sie jeszcze rozpakowywac!!!!!
No i bol podbrzusza tez mi czasem doskwiera czy to znaczy ze na koncowce takei sa uroki????
No to sie wyzalilam i ide ogladac Taniec z gwiazdami....

Mnie tez boli spojenie lonowe, ale najbardziej biodra i kosci miednicy. Czasem nie moge sie W OGOLE ruszyc, zminic pozycji i wyje z bolu.
Juz niedlugo, wytrzymamy!
 
Mnie najgorzej biodra bolą, a szczególnie lewa strona, a spojenie nie zawsze, czasem przechodzi, ale jak boli to nawet nogi podnieść nie mogę:( A śpię już na 2 wielkich poduszkach:(
 
reklama
Dziewczyny wczoraj odebrałam wyniki badań i morfologia poszła w górę, paciorkowca nie ma - tylko jakieś liczne bakterie się przypałętały. Wizytę mam za tydzień we wtorek (o ile wytrwam). Nie wiem czy powinnam coś zażywać? Czy poczekać na wizytę i na to co pani doktor powie?
 
Do góry