reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy, dolegliwości i różne inne niedogodności

a umnie zgagi nie bylo i pojawila sie gdy sie brzuchol obnizyl, :baffled::baffled::baffled: jakas wogole nie proszona przyszla, choc nie codziennie to sie pojawia i ten refluks a bleeee
 
reklama
Refluks z tego wszystkiego jest najgorszy chyba. Ja go mam zazwyczaj wieczorem mimo, że staram się nie jeść na noc :/ brrr....
monimoni - bidulo.... może Tobie się już na poród zbiera? kawa takich dolegliwości nie powinna powodować raczej....
Ja dzisiaj odkryłam kolejne urozmawicenie związane z tym etapem ciąży - nie mogę się schylać :wściekła/y: D. misiał za mnie ręczniki to szuflady łóżka wkładać, bo ja rady nie dawałam. Nosz paranoja jakaś...
 
Może jednak to oznacza że Twoje spotkanie z Lenką bliżej niż myślisz ;)

Może ... Ale mogłoby się to skończyć bo czuję się fatalnie. Niedobrze mi, mam zawroty głowy, biegunka na razie ustała. A ja ledwo stoję na nogach. Dzwoniłam do lekarki, kazała się położyć i czekać na jakieś niepokojące objawy.:(
 
monimoni- oby ci przeszło. Ale może to rzeczywiście jakiś objaw zbliżającego się porodu. Daj znać jak się czujesz później

A co do zgagi, ja (odpukać) jeszcze w ciąży nie miałam ani razu. Przed ciążą też może z parę razy w życiu.
 
A co do zgagi, ja (odpukać) jeszcze w ciąży nie miałam ani razu. Przed ciążą też może z parę razy w życiu.

ja przed ciążą to nie wiedziałam co to znaczy zgaga i w sumie do połowy ciąży też, a teraz to już mam dość i chyba na całe życie mi wystarczy tego pieczenia w przełyku, najgorzej jest wieczorem. Chyba będę spała na siedząco ;)

monimoni, współczuje i mam nadzieje że to chwilowe niedogodności i zaraz poczujesz się lepiej :)
 
reklama
Do góry