reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy, dolegliwości i różne inne niedogodności

;) ja nie mierzę temp, ale też mam tak, że zawsze byłam zamrźluchem strasznym, a teraz mi cieplej niż innym ;)
nooooo!!!!!!!!!!!! moja mama to czasem własnym oczom nie wierzy, bo ona zmarźnięta (a raczej z gatunku twardzielek) w swetrze, a ja w bluzeczce i jeszcze twiedzę, ze mi ciepło:D:D:D:D:D:D chyba czuje się wtedy oszukiwana:D:D:D a przynajmniej jej miny na to wskazują:D:D:D pewnie podejrzewa mnie o plany złapania jakiegoś grypska:))))))))

dobranocka
, kobieto, szkoda mi cię już z tym twoim nadgarstkiem, ale jak nie zainwestujesz 3zł w zakup bandaża elastycznego i na noc go sobie na łapkę nie zapodasz, to takiego wirtualnego kopa Ci strzelę, ze będziesz przez tydzień na bólu pooooooooopy się skupiać:D:D:D:D:D (no chyba, że już próbowałaś i nie działa - mi pomogło - to w takim układzie cie rozgrzeszam:D)
 
reklama
;) ja nie mierzę temp, ale też mam tak, że zawsze byłam zamrźluchem strasznym, a teraz mi cieplej niż innym ;)

Tak mowi większość moich koleżanek,które są już mami.Mam to samo - zawsze mi było bardziej zimno niż innym,a teraz okna pootwierane w całej chałupce bo mi gorąco i duszno.Mój małż z długim rękawem,a ja najchętniej na ramiączkach i mi ciepło.
 
Dziewczyny czy to normalne że podczas chodzenia( spaceru ) napina mi się cały czas brzuch?? nie są to jakieś długie trasy ale dość to bolesne jest z takim kamieniem iść :(
 
Asiorek - ja tak mam, nie zawsze ale dość często i im bliżej końca tym częściej i gorzej - twardnienie brzucha, ciągnięcie, kłucie w pachwinach. Ja już mam blisko termin wiec się tym za specjalnie nie przejmuje. A Ty się trochę bardziej zacznij oszczedzać - więcej leż i nie chodź za dużo.
 
asiorek82 - i u mnie jest podobnie. Jak siedzę na tyłku w domu to się czuję całkiem dobrze a wystarczy, że wyjdę na spacer czy po zakupy to zaraz brzuch mi twardnieje, wszystko ciągnie i kłuje. Dzisiaj miałam problem żeby 100m. do sklepu przejść, bo już się jak wielorybica czułam i wszystko mi ciążyć zaczęło. Cóż - ten etap ciązy ma to do siebie właśnie....
 
ja dziś stwierdziłam, że skoro macica mi się obniżyła i mogę znów oddychać choć trochę, to czas najwyższy zacząć góry zdobywać- w parku niedaleko mam taki pagórek... (pagóreczek? albo może raczej wybrzuszenie ziemi :D z moim brzuchem konkurować bynajmniej nie może ;p), ławeczki po drodze na szczyt są równomiernie rozlokowane, to odpocząć będzie można po drodze, a dla hard core' ów to nawet czarny szlak w formie schodków jest przyszykowany :D normalnie chyba przygotuję sobie prowiant na drogę i wyruszę na zdobywanie szczytów :D
 
rykiavik - no ja to zaczynam takie trasy od przyszłego tygodnia :D Też mam upatrzony taki park z górkami :D Ale tydzień niech jeszcze maluch na spokoju :)
 
dziewczyny,
a taki bół jak przy miesiączce co może oznaczać? w samym dole brzucha. ciągnie od samego rana...do tego bolą całe narządy, szyjka itc. do tej pory jeszcze nie odczuwałam takich dolegliwości.
jestem w 39 tc. cc cięcie mam ustawione na przyszly wtorek.
owszem przechodzilismy skurcze wieksze, mniejsze, czesciej, rzadziej. ale ten bol?
troche sie martwie. jechac nie jechac do szpitala? ktg tez jeszcze niemialam...
trzymajcie sie dzielnie!
 
Nawet się nie zastanawiaj czy jechać skoro masz mieć cesarke przy pierwszej ciąży takimi właśnie bólami rozpoczynał się mój poród.Powodzenia
 
reklama
dziewczyny,
a taki bół jak przy miesiączce co może oznaczać? w samym dole brzucha. ciągnie od samego rana...do tego bolą całe narządy, szyjka itc. do tej pory jeszcze nie odczuwałam takich dolegliwości.
jestem w 39 tc. cc cięcie mam ustawione na przyszly wtorek.
owszem przechodzilismy skurcze wieksze, mniejsze, czesciej, rzadziej. ale ten bol?
troche sie martwie. jechac nie jechac do szpitala? ktg tez jeszcze niemialam...
trzymajcie sie dzielnie!


ja mam takie bóle jak przy okresie i to co Ty masz ,już od dawna i połozna mi powiedziała ze porodowe są silniejsze i regularne oraz z twardnieniem brzucha, czyli jeśli masz regularne to jedź, jeśli nie to nie jest jeszcze to:)
 
Do góry