reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy, dolegliwości i różne inne niedogodności

reklama
Gorące kobitki z nas :-D

Co do takiego termometru- moja mama pracuje w szpitalu na oddziale dziecięcym i mówiła mi, że są one zawodne i żeby się wstrzymać z kupnem, bo czasem jest tak, że wskazują złą temperaturę. Mówi, że najlepsze są te tradycyjne, tylko ja myślę jak tu dzieciaczkowi takiemu sprawdzać temperaturkę tradycyjnym termometrem zamiast takim co się przyciśnie na chwilkę- "raz raz" i już tym bardziej jak dziecko będzie jakieś niespokojne itp.
 
Sparr skonsultuj to z ginem, crp to białko ostrej fazy, jego podwyższenie może świadczyć o infekcji, wiec lepiej zadzwoń do giną i zapytaj czy wg niego może być, nie jest to jakaś masakra ale co gin to inne podejście :)
 
Ja CRP w ciąży miałam robione na zlecenie neurologa jak leżałam na patologii z powodu bólu głowy. Było mocno podwyższone ale ordynator ginekologii się tym nie przejął i stwierdził że takich badań, podobnie jak OB nie ma co robić w ciąży bo zawsze są podwyższone. Uroki ciąży.

Tak czy inaczej takim CRP bym się nie przejmowała. Moje najwyższe CRP wynosiło 54 i to dopiero był powód do niepokoju.
 
Dziś jest gabinet nieczynny dopiero w poniedziałek mogę dzwonić ...
Nie mam prywatnego gina więc prywatnego numeru nie posiadam ale jeśli nie jest to jakiś przesadny wynik to nie będę panikowała i w poniedziałek się udam do niej pogadać na ten temat i już.
 
reklama
Do góry