reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obawy dotyczące niemowląt

Dziś właśnie pielęgniarka,która była na wizycie ,pocieszyła mnie,że właśnie karmiąc piersią mam szansę,że wyjdzie z tego.Trudno,jakoś się przemęczę:).Kasis oby wszystko poszło gładko na szczepieniu:).
 
reklama
dobry wieczorek!
a Wasze dzieci tez tak pozno chodza spac? nasz jeszcze na rekach u Taty!i tak wieczor w wieczor.
my wlasnie bujamy sie z infekcja i leczymy Wiktorka kortykosterydami(inchalacje)-porażka!
ale wlasnie chcialam spytac, co to moga byc takie b. czerwone plamy kolo ucha (1-dna- 3 cm, 2-ga-ciut mniejsza. na tych plamach sa drobne krostki).mamy to juz zaraz miesiac i nie znika:-(.
jedna lekarka mowila ze to alergiczne, ale po czym dziecko moze miec alergie, gdy od poczatku ma nie zmieniane mleczko?
tia, mam swiadomosc ,ze musimy do -raczej dermatolog-ale najpierw chcemy sie uporac z infekcja.
 
josefin życzę, żeby to nie była alergia, ale u mojego dziecka też nie wyszła od razu...
mój syn chodzi spać tak ok.20:30 ostatnio, a wcześniej bywało, że i o 19:30 już smacznie spał
 
no to by bylo nie za halo:-(
ale jestem dobrej mysli. 1-wszy synek ani sladu alergii, wiec mam cicha nadzieje...
moze moja pomadka, bo go tam calowalam! tia pocieszaj sie mamuska:tak:
no ale alergia w postaci 2-woch plamek? a cale cialo jak aksamit:-D
 
To takie przykre,że tyle aż naszych dzieciaczków musi sie męczyć z jakimiś paskudztwami.Ja cały czas już tylko mam nadzieję,że przynajmniej przebieg będzie łagodny i w miarę szybko minie...
 
reklama
Do góry