reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obawy dotyczące niemowląt

ja podaję D (w kapsułkach) i Cebion multi.
mala_mi - plamkami sie nie przejmuj ale przy okazjoi spytaj pediatrę. moze dopisze jakies witaminki albo zleci badanie krwi ,zeby zobaczyc czy wszystko ok.
 
reklama
Jak mały był chory i lekarz mi przepisał Cebion to kazał dawać 2x dziennie po 10 kropli. A na ulotce jest napisane że 5-8kropli na dobę. No ale że mały był chory to lekarz większą dawkę zalecił.
 
Hej dziewczyny mam znów problemy z moją córeczką. Ostatnio podczas jedzenia pręży się, macha rączkami i nóżkami, puszcza butle potem łapczywie łapie (ale nie płacze). Ogólnie nakarmienie jej to jakaś masakra ledwo jestem w stanie ją utrzymać. Wygląda to jakby miała kolki ale ona od 2 miesięcy bierze Debridat. Poza tym trochę to dziwne żeby dostała kolek w 3 miesiącu. Myślałam, że to czas kiedy kolki mijają. Macie jakieś pomysły co to może być? Martwi mnie takie dziwne zachowanie.
 
No,właśnie,miałam jeszcze pytac,czy się slini:)-wszystko jasne.Trzeba pozwalac dziecku na te przerwy,bo je po prostu drażnią dziąsełka.
O,widzę,rówiesniczka Amelki:).
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry