reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O wszystkim i o niczym, czyli jak dobrze być w ciąży :)

Ja też się nadal kulam. Dzidziusiowi dobrze we mnie i ani myśli wychodzic na świat. I co ja mam z tym uparciuchem zrobić :confused::-D Ale czułam już dawno, że tak będzie...

Justine niezły barometr jesteś. A lewa noga jak cię boli to zmiana na gorsze?? :-D:-D
 
reklama
No niestety takie uroki Warszawy :-(
Ja się dzis kiepsko czuje, boli mnie kośc łonowa, jestem trochę śpiąca, malutka mi tak co jakis czas ciska :-(, ale nadal nic sie nie dzieje takiego aby powiedziec ze to już.
rano mała sie nie kreciła i juz miałam nadzieje ale niestety :-(
 
No właśnie to są te piękne uroki końcówki ciąży - ciągle wszystko boli, kobieta ma już nadzieję, że wreszcie coś się zaczyna dziać, a tu dupa :wściekła/y:

Ja jak mnie brzuch boli to się cieszę jak głupia, a potem okazuje się, że zupelnie niepotrzebnie, bo to nadal nie oznaka porodu :baffled:
 
hej dziewczyny


mam pytanie, szczegolnie do tych co juz rodzily, czy moga przed porodem wystepowac podobne dolegliwosci jak np przed grypa? kurcze, od kilku dni mam bole jak przed menustracja, ale to normalne, jednak doszly o tego bole plecow i np miesni rak, taj jak mialam czasmi przed grypa. zaczynam sie tym troche niepokoic, dopiero we wtorek mam polozna..... zapytam jej, ale moze ktoras z Was czula cos podobnego albo wie, iz jest to normalne
 
Iza- wiem ze mogą byc bóle nóg od kregosłupa, uderzenia gorąca, mdłości lub rozwolnienie....hy :-(
A mierzylas sobie temperature i ciesnienie?...jak cos to do lekarza szybciej jedz i tyle ..... o ile moge co kowiek doradzic

Ja nadal mialam fałszywy alarm pod tytułem skurcze bolesne :-(.....i nadal nic, chyba przestane czekac :-)
 
u mnie nadal bez zmian ból brzucha i plamienie teraz doszedł do tego ból kręgosłupa:-( oj nie wiem czy przetrwam noc:confused: :sick:
 
a mnie od wczoraj boli głowa i ząb :sick::wściekła/y: już nie moge wytrzymać :baffled:
dzisiaj jak wstałam z łóżka myślałam że sie przewrócę. Cały dzień boli mnie .... krocze:zawstydzona/y::baffled: tak jakby moja Księżniczka wsadziła głowe do mojej miednicy i nie wiem na co czekała :-D. Może powinnam jej pomóc i troche np. poskakać?? ;-):laugh2:
Roksi nie zazdroszcze bólów:no: - oby faktycznie skończyły sie...na porodówce :tak::tak::tak:
 
reklama
Roksi- powodzenia jakby cos sie dzialo, a tak w ogole to zazdroszcze:-) bedzie dobrze...
jarzyneczko, cisnienie mam ok, 70/110, a te bole to juz tak sobie mysle, ze moze tak reaguje moj organizm..... dziwnie.... ale moze tak jest.... :baffled:
poza tym kobietki, czy wszystkim opadly brzuszki? bo mi nie, nosze go caly czas wysoko, z reszta nadal mam zgagi a mala kopie nadal w okolicach zeber, a to juz bedzie zaraz koniec 39 tyg....
ale mam bole jak na mocny okres,brzuch mi wtedy twardnieje, oprocz tego mdlosci no i podejrzane symptomy grypy, pozdrawiam brzuszatki, lece spac:)
 
Do góry