reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O wszystkim i o niczym, czyli jak dobrze być w ciąży :)

Ja zauważyłam, że brzuszek twardnieje mi coraz częściej, ale nie boli. To może być niezła zmyła, bo jak rodziłam Matyśkę to też dopiero te ostre bóle wyczuwałam i połozne dziwiły się bo z ktg wynikało, że powinnam sie conajmniej krzywić.
 
reklama
elza74 -jak ty to robisz ze mało jesz?:-)....ja bym chciała schudnąc w ciazy chociaz 1 kg , bo do tej pory przytyłam 26kg ale 14 kg odzyskałam po tym jak schudłam.Nogi mnie bola od chodzenia.A jutro znów na wage musze stanąc i szlak mnie trafia jak o tym pomyslę.
Ja mam jeszcze wizyty u kardiloga w lutym bo miałam sama operacje na serce i musza mnie skonsultowac co do znieczulenia ZZO .Także pewnie bede miała to za darmo....przynajmniej to !!!
 
wpadam tak tylko na chwilke,bo w wirze pakowania nie mam na nic czasu:-)jutro przeprowadzka i niestety nie wiadomo kiedy bedziemy miec internet z powrotem, wiec moze mnie tutaj troche nie byc:wściekła/y:trzymajcie sie wszystkie cieplo i zadnego rodzenia dopoki nie wroce;-)

pa pa
buziaczki dla wszystkich:-)

moze jeszcze zajrze na chwile wieczorkiem jak nie padne ze zmeczenia...;-)
 
Ach ta natura :-)....każda kobieta inaczej odczuwa
ostatnio kolezance powiedziałam ze mam juz te skurcze od trzech tygodni to ona zdziwiona i ze ona nic nie czuje, nie mineła godzinka i stwierdziła ze chyba tez ma hihi...siła persfazji nie?
a mi juz "siara" leci z cycuszków i ciagle brudze koszulki nocne ....to chyba dobry znak i znaczy ze jakies tam mleczko bede miała:-)
 
wpadam tak tylko na chwilke,bo w wirze pakowania nie mam na nic czasu:-)jutro przeprowadzka i niestety nie wiadomo kiedy bedziemy miec internet z powrotem, wiec moze mnie tutaj troche nie byc:wściekła/y:trzymajcie sie wszystkie cieplo i zadnego rodzenia dopoki nie wroce;-)

pa pa
buziaczki dla wszystkich:-)

moze jeszcze zajrze na chwile wieczorkiem jak nie padne ze zmeczenia...;-)

miłej i szybkiej przeprowadzki
wracaj do nas jak najszybciej :-)
 
reklama
A mi jakiś cholerny ból wszedł w plecy w nocy i nie puszcza! Fatalnie się czuje. No i doczekałam się! Wcale mi sie nie spało dobrze! buuuuuuJarzyneczka - nie myśl o wadze! Tak jak dziewczyny piszą będziemy sie wspierać w odchudzaniu. Ja już znalazłam fitness do którego będę uczęszczać. Nie mogę się doczekać! W końcu trochę ruchu! I to już za kilka miesięcy!
 
Do góry