reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

O wszystkim i o niczym, czyli jak dobrze być w ciąży :)

reklama
tez tak miałam dziewczynyz tym liczeniem więc dołączam do grona wariatek...... a czas ci zleci Malaga szybciutko - jeszce niedawno kupowałam test ciążowy a teraz w wózku spi moje rozwrzeszczane dziecię ;D ;D ;D i dzidzia - tez to była dla mnie abstrakcja - czasam się łape na tym czy ona jest prawdziwa i czy się zaraz nie obudzę, hehe - ale teraz to nie wiem jak mogłam żyć bez niej...........
 
No dobra, z pewna doza niesmialosci robie w koncu swoj pierwszy wpis w marcowych mamach 2007 :)
nadal nie moge w to uwierzyc...ale bardzo sie ciesze, ze nosze w swoim brzuszku malego szkrabika. nasz kochany cud milosci :) test zrobilam 29 czerwca i wyszedl pozytywny. bylam tez u gin, ktora potwierdzila ciaze i pokazala mi maly pecherzyk. teraz mam nadzieje, ze szkrabik bedzie zdrowo rosl i na nastepnej wizycie zobacze juz serduszko :)
 
dziewczyny trzymam za was kciuki ja juz drugi trymestr zaczynam i wiem jaki pierwzy jest ciezki wiec zycze wam wszystkiego najlepszego, malo mdlosci i dotrwania do marca :D
 
dziewczynki,serdecznie gratuluję zafasolkowania! Życzę cudownej ciąży i slicznych bobasków na wiosnę :) Ja jestem mamą od tygodnia i mimo że przechodzę poporodowo - upałowy baby blues ;) to jest to najwieksze szczęście jakie może w życiu spotkac kobietę!
 
reklama
Do góry