reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O samopoczuciu, lękach i oznakach porodu słów kilka

reklama
Mnie też kłuje czasem w podbrzuszu, po obu stronach, szczególnie po badaniu ginekologicznym albo USG przez brzuch, ale znam ten objaw rozciagania się macicy z poprzedniej ciąży, więc nie panikuję.
O ile macica jak się rozciąga to pobolewa, to u pierworódek przynajmniej nie boli jak się kurczy po porodzie, podobno przy kolejnych ciążach już tak "lajtowo" nie jest. I coś w tym jest, bo mnie nawet po poronieniu nieźle bolało.
Na zgagę podobno najlepsze migdały i małe porcje. Ja zgagi ostatnio nie miałam, bo nie mogłam jeść normalnych porcji, teraz jak mnie dopadnie jakie łakomstwo to niestety wymiotuję, a największe dolegliwości mojej poprzedniej ciąży to zatwardzenia :-(
 
Macica mnie tez juz zaczela bolec ale do tego taki bol skurczowy czasami jak sie przeforsuje no lae wtedy nospe lykam bo za bardzo sie boje a dzis wizyta u gina wiec sie uspokoje mam nadzieje.
 
U mnie samopoczucie ok. Mam nadzieję, że to się nie zmieni. Nawet kawę mogę pić od czasu do czasu, a myślałam że to nigdy nie nastąpi. Tylko głodna jestem często. No i ta bezsenność:no: makabra!! Nachodza mnie wtedy jakieś niefajne myśli-boję się o dziecko. Pierwsza ciążę źle znosiłam właśnie psychicznie - ciągle ryczałam, zamartwiałam się że dziecko będzie chore. Obiecałam sobie, że teraz nie będę za dużo myśleć żeby znów nie wariować. Ale co tu robić pół nocy jak spać nie można. No ale mamy poranek, nowy dzień i jest ok. Życzę dobrego samopoczucia!
 
Macica mnie tez juz zaczela bolec ale do tego taki bol skurczowy czasami jak sie przeforsuje no lae wtedy nospe lykam bo za bardzo sie boje a dzis wizyta u gina wiec sie uspokoje mam nadzieje.
Lekarz na pewno Cie upewni, że wszystko jest ok - jestem tego pewna, tylko się nie denerwuj :) czekamy na relację z wizyty :*
 
Czesc Dziewczynki! A ja ostatnio czuje sie fatalnie. Wczoraj caly dzien strasznie bolała mnie głowa :( No i mysli tez ostatnio nie wesole :( ach... niech juz bedzie po tym badaniu genetycznym
 
A mnie męczy wieczorami zgaga od kilku dni. Mdłości odeszły ale przyszła inna franca - ZGAGA:wściekła/y:
Nie wiecie dlaczego tylko wieczorami przychodzi ???? Chętnie oddam - za darmo ;p
Figa nie tylko Ciebie męczy zgaga, ja z tą francą też już walczę od kilku dni. U mnie sprawdza się, na zmianę, woda gazowana i migdały ;-)
 
reklama
Ja mam zgagę raz na jakiś czas, póki co się nic nie biorę na nią. Smażyłam przed chwilą kotlety mielone i już mi niedobrze:zawstydzona/y:
 
Do góry