reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O samopoczuciu, lękach i oznakach porodu słów kilka

ja tez dolaczam sie do grona ktore cierpi w te pogode, koszmarnie sie czuje slabo mi i cisnienie szwankuje mdlosci mam itp.

z domu staram sie jak najmniej sama wychodzic bo wrecz czuje jak mi brakuje powietrza
 
reklama
Ja to was teraz podziwiam. Ja ledwo żyję a wy co macie powiedzieć. Możecie być tylko szcześliwe że wasze dzieciaczki ten upał spędzają w waszych brzuszkach, bo moja mała to strasznie to znosi ale jest dzielna. Takim maluchom to chyba jeszcze bardziej ten ukrop przeszkadza.
 
Narządy i jelita to swoją drogą, ale to poznaję jak mnie bolą jelita a jak macica. Ale macie rację w sumie macica rośnie, właśnie mi brzuch ostatnio wywaliło więc to pewnie w skutek rozciągania tak mnie boli. A niech boli jak musi ważne żeby rosło zdrowo i szybko, byle do porodu ;)
Ja przesypiam całe dnie w te upały a wieczorem jestem bardziej aktywna teraz. Tak mi się poprzestawiało od tej pogody.
 
macica troche zawsze pobolewa jak sie rozciąga... wiec nie ma co sie stresoawać jesli ból nie jest stały i nie ma krwawień... mnie czasem tak jakby kłuje, ciagnie, ale to takie chwilowe bóle nie stałe wiec nie ma sie co bać, ale przyznam, że w pierwszej ciązy to też mnie wszystko stresowało... teraz już wiem czego mniej więcej moge sie spodziewać :)
 
Dziewczynki od wczoraj gdy wrocilismy z wakacji pobolewa mnie brzuch na samym dole - takie nieregularne kłucie... Nie sa bardzo bolesne no ale je czuje :( Mialyscie moze cos takiego?
 
angelka koniecznie weź nospę, działa rozkurczowo i lez, odpoczywaj, nie stresuj się, jak mozesz to zadzwoń do lekarza, gdy raz na jakiś czas zakłuje to jest ok, ale jak zaczyna to być dokuczliwe, to trzeba zadzwonić do lekarza i lezeć, lezec, tak mi ostatnio mówił lekarz w razie czego, więc myślę, ze to wiarygodne.
 
A mnie męczy wieczorami zgaga od kilku dni. Mdłości odeszły ale przyszła inna franca - ZGAGA:wściekła/y:
Nie wiecie dlaczego tylko wieczorami przychodzi ???? Chętnie oddam - za darmo ;p
 
figa moze to przez wieczorne jedzenie? gdzies czytalam ze powinno sie jesc ostatni posilek ok.3-4godz przed snem zeby zoladek zdazyl przetrawic. Tylko kurcze nie wiem ktora ciezarna tyle wytrzyma bez jedzenia:-D Ale jak chcesz to ja ci chetnie oddam mdlosci a wezme zgage:-)
 
reklama
Do góry