reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

O samopoczuciu, lękach i oznakach porodu słów kilka

reklama
mnie tz zgaga dopadla dopiero niedawno ....pierwszy trymestr mialam wrecz bezobjawowy oprocz wiekszej ochoty na spanie i lekki bol piersi.
 
ojoj.......myslisz ze bedzie az tak zle?a nie ma jakiejs nieinwazyjnej masci bys mogla smarowac sie juz teraz? nie znam sie na tym....na szczescie zaparcia mnie jeszcze nie dopadly....miewam zastoje dzien dwa))))ale zaraz ptem to nadrabiam bez problemu....ale temat))))
 
a ja obawiam się hemoroidów :(
Staraj się jeść dużo owoców, warzyw, pić wodę mineralną, a na śniadanko muesli z suszonymi owocami lub wieloziarnisty chleb. Ja także wiecznie zmagałam się z zaparciami-już od maleńkości. Ale w/w sposoby pomagają jeśli stosuję je regularnie. Hemoroidy to dokuczliwa przypadłość i nie chcę się ich nabawić.
Powodzenia :happy:
 
reklama
Do góry