reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

o badanich hormonalnych dla starających się...

lecze sie od 2lat masakra nie mam juz sily po co zyc..........

uszy do góry!
Żona chrzestnego mojego synka również miała PCOs, cykle jej się ciągły w nieskończoność ... :crazy:
Zaczęła stosować antykoncepcję.
Zaciążyła w pierwszym cyklu po odstawieniu :tak:
Nie wolno się załamywać!
wiem, że łatwo powiedzieć ale o szczęście trzeba walczyć !!!
Wierzę, że i Tobie się kiedyś uda
tylko weź się w garść, znajdź dobrego lekarza i cierpliwie się lecz! A przede wszystkim uwierz w swoje prawo do szczęścia!
Pozdrawiam
mon
 
reklama
Dzięki Elżbietko.
Owulacje to ja mam ale najprawdopodobniej przez te hormony mam za krótki cykl, przez co ewentualna dzidzia nie chce się utrzymań.
Mam już leki. Dostałam receptę dopiero jak M zrobił tez swoje badania.
 
Moniko! nie wolno sie załamywac! wszystko jest d zdiagnozowania i wyleczenia! ja tez juz prawie 3 lata sie staram,2 poronienia,niby wszystko oki było ale ciązy nie ma i sie okazało ze hormony mam nie takie jak trzeba...no cóż tzreba sie wziaść za leczenie i nie tracic wiary!
na pocieszenie-moja szwagirka tydzien temu urodziła zdrowe sliczne bliżniaki po 2 latach staran,przy PCO,Prolaktynemii,niepłodnosci pierwotnej! wkoncu sie udało i jest szczesliwa mama! najwazniejsze to miec dobrego lekarza i mu zaufac!
pozdrawiam
 
Jestem załamana!!! Staramy się w sumie dopiero pół roku ale już nie mam sił. Podziwiam was wszystkie które strają się dłużej i nie tracą nadzieji! u mnie najgorsze jest to że nie wiem co tak naprawde jest ze mną a żaden gin w mojej okolicy nie chce mnie wysłć na badania bo nie minął jeszcze rok jak się staramy a sama nie wiem jakie badania powinnam zrobić:-(
 
Domena nia masz co zcekac na skierowanie od lakarza bo wiekszosc badan jest neistety nie refundowana:(
zrob najwazniejsze hormony:
prolakyna
progesteron
LH,FSH,TSH
cytomegalia
toksoplazmoza (wazne przed zajściem w ciąże)
cały pakiet wymazów plus cytologie i tu niech Ci lekarz łaski nie robi bo nalezy Ci sie to przynajmniej raz w roku
usg narządów rodnych-bardzo wazna sprawa
i głowa do góry!
a jak lekarz jest taki nie za bardzo to go koniecznie zmień! Do lekarza musim miec zaufanie to bardzo wazne!
 
Domena nia masz co zcekac na skierowanie od lakarza bo wiekszosc badan jest neistety nie refundowana:(
zrob najwazniejsze hormony:
prolakyna
progesteron
LH,FSH,TSH
cytomegalia
toksoplazmoza (wazne przed zajściem w ciąże)
cały pakiet wymazów plus cytologie i tu niech Ci lekarz łaski nie robi bo nalezy Ci sie to przynajmniej raz w roku
usg narządów rodnych-bardzo wazna sprawa
i głowa do góry!
a jak lekarz jest taki nie za bardzo to go koniecznie zmień! Do lekarza musim miec zaufanie to bardzo wazne!


POPIERAM! DOMENA-GŁOWA DO GÓRY!;-) WSZYSTKO UŁOŻY SIĘ PO TWOJEJ MYŚLI. JESTEŚMY Z TOBĄ:tak:
 
Jutro rano chcę iść na badanie hormonów, ale proszę o radę, które zrobić w 3 dc

to badania jakie juz robiłam oraz ich daty:

13 października 2008
TSH 8.63 uIU/ml norma 0.27 – 4.20
FSH 6.44 mIU/ml norma 3.50 -12.5
LH 9.4 mIU/ml norma 2.4 -12.6
PRL 30.05 norma 4.79 – 23.30
Estradiol 31.0 pg/ml norma 12.5 – 166.0


3 grudnia 2008
PRL 45.74 ng/ml norma 4.79 – 23.30


2 luty 2009
PRL 0.495 ng/ml norma 4.79 – 23.30
TSH 2.82 uIU/ml norma 0.27 – 4.20
 
reklama
Do góry