reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Rok to spełnienia marzeń czas - więc dwie kreski ⏸️ wysika każda z Nas 🥰

ciężkie charaktery ja to już wgl jestem okropna
Moja teściowa jest tragicznym charakterem i serio to zniszczyła życie wszystkim swoim dzieciom, a psychikę to na pewno, sporo hajsu u psychologa to kosztowało, a i tak wiele rzeczy się nie zagoi nigdy....mój mąż powiedział never ever. Jak chcę mieć skorpiona w domu to bez niego. Także drogie panie to są kompromisy małżeńskie.
Ja tam chętniej przygarnę skorpiona niż wagę lub pannę 😅
No to jest właśnie gust...ja nad wszystko bym chciała wagę lub pannę - pół mojej rodziny to same panny, mój tatuś cudowny człowiek właśnie spod znaku panny - dla każdego ma tak otwarte serce i taką dobroć, że życzyłabym sobie takie dziecko, w nim nie ma krztyny złości, zadry, czy pamiętliwości...:) za to moja teściowa każdego by jadem zabiła i wyrzyguje ludziom wszystko sprzed potopu, złośliwe stworzenie.
Moj brat był skorpionem, bardzo dobry chłopak. Dzieci go ubostwiały i był bardzo pracowity, pomocny i chętny do pomocy . Znak znakiem, ale też wychowanie i otoczenie kształtuje charakter.
Nie wiem czy wychowanie, ale jestem pewna, że geny robią też swoje i nie można kategoryzować w ten sposób, że skorpion jest zawsze cieżkim charakterem, ale fakt, że częściej jest niż nie jest, ale ludzie mają różne traumy. Mój mąż ma traumę ze skorpionem i tu nie ma pola negocjacji. Tu jest kategoryczne NIE.
 
reklama
też taką mam. Jakby nie regulowała brwi to by miała jedną jak Borat 😂 aleona ma przerywane bo skóra jasna, wręcz biała a włosy czarne i grube. Goli ręce i jak z nią kiedyś szłam i się otarłam to jakby mi papierem ściernym przejechała. Na laserach była i nic jej to nie dało. Może za dużo testosteronu 🤷
No to prawda że jak jest problemem z hormonami to laser za dużo nie pomoże , trzeba najpierw je uregulować
ile taki laser kosztuje?
Ja złapałam promocje świąteczna i za 4 zabiegi zapłaciłam 1100,00 zl
Gdzie byłaś na laserze? Gdzieś w Wawce? I całe nogi czy tylko łydki? 😍😍
Chodzę do

Aussie Clinic - Kosmetologia na Targówku w Warszawie

Całe nogi :)

Ja nie testowałam bo według moich obserwacji dziś jest 5dpo więc ja się przesune na luty , z resztą czekam na testy

Edit: jutro może zrobię , kupie coś w rossku. A w środę idę na proga
 
Może jutro się uda. Kiedy masz owu?
no teoretycznie we wtorek, ale to tylko według kalendarza, bo ani testów owu nie robię ani nic. A wczoraj miałam pojedynczą niktę krwi... Może coś się poprzesuwało. Ogólnie jakoś nie mamy checi w tym cyklu no i trudno, nie będę na siłę cisnąć. Miałam pauzować przez antybiotyk, więc moze to lepiej...
Cześć :) Chętnie do was dołączę i będę razem z wami czekać na 2 magiczne kreseczki :) Ostatni okres 22.01 może kolejnego nie będzie :)
Cześć, witaj! Zapraszamy serdecznie :)
 
Moja teściowa jest tragicznym charakterem i serio to zniszczyła życie wszystkim swoim dzieciom, a psychikę to na pewno, sporo hajsu u psychologa to kosztowało, a i tak wiele rzeczy się nie zagoi nigdy....mój mąż powiedział never ever. Jak chcę mieć skorpiona w domu to bez niego. Także drogie panie to są kompromisy małżeńskie.

No to jest właśnie gust...ja nad wszystko bym chciała wagę lub pannę - pół mojej rodziny to same panny, mój tatuś cudowny człowiek właśnie spod znaku panny - dla każdego ma tak otwarte serce i taką dobroć, że życzyłabym sobie takie dziecko, w nim nie ma krztyny złości, zadry, czy pamiętliwości...:) za to moja teściowa każdego by jadem zabiła i wyrzyguje ludziom wszystko sprzed potopu, złośliwe stworzenie.

Nie wiem czy wychowanie, ale jestem pewna, że geny robią też swoje i nie można kategoryzować w ten sposób, że skorpion jest zawsze cieżkim charakterem, ale fakt, że częściej jest niż nie jest, ale ludzie mają różne traumy. Mój mąż ma traumę ze skorpionem i tu nie ma pola negocjacji. Tu jest kategoryczne NIE.
a co się wydarzy, jeżeli urodzisz za wcześnie lub po terminie i dziecko będzie skorpionem mimo, że miało nie być?
Rozumiem posiadanie traumy, czy mąż jest/byl w terapii? Jeżeli tak nienawidzi matki, że nawet nienawidzi jej znaku zodiaku, to bardzo mu współczuję, musiał wiele przeżyć - mam nadzieję, że nie utrzymuje z nią kontaktu 🥺
 
Moj brat był skorpionem, bardzo dobry chłopak. Dzieci go ubostwiały i był bardzo pracowity, pomocny i chętny do pomocy . Znak znakiem, ale też wychowanie i otoczenie kształtuje charakter.
Moja przyjaciółka jest skorpionem. Charakter ciężki, uparta lubi postawić na swoim ale podobnie do Twojego brata pomocną, życzliwa osoba na którą można liczyć.
 
Ja lubię filozofię znaków zodiaków, ale nie łączę z nimi poszczególnych ludzi. Jestem rakiem, jestem wrażliwcem i kocham całym sercem ponad wszystko. Ale mój tato i brat tak samo, a są to odmienne znaki. Moja teściowa też rak, a ma zupełnie inne cechy charakteru niż ja. Sądzę, że gdybym była wagą czy bliźniakiem, moje cechy charakteru też by tu pasowały 😁
 
reklama
Cześć, witamy! Może opowiesz coś wiecej osobie? Jak długo się staracie itd. Widziałam, że na staraczkach pisałaś, ale jak sie powtorzysz to się nic nie stanie ;)

Cześć, witamy! Może opowiesz coś wiecej osobie? Jak długo się staracie itd. Widziałam, że na staraczkach pisałaś, ale jak sie powtorzysz to się nic nie stanie ;)

Jestem mamą 9 miesięcznego rozrabiaki, którego karmię piersią. Chcielibyśmy mieć z mężem drugie maleństwo w podobnym wieku więc zaczęliśmy starania. Okres dostałam 4 miesiące temu. Cykle jak w zegarku. U ginekologa byliśmy wszystko jest oki :).


Niestety 3 cykle i ciąży nie ma. Prawdopodobnie przez prolaktynę. Muszę iść sprawdzić jej poziom. Przy pierwszym dziecku zaszliśmy w ciążę właśnie w 3 cyklu. Wcześniej podobna sytuacja jak teraz wszystko jak w zegarku tylko prolaktyna wysoka. Prolaktynę wysoka miałam przez stres.
 
Do góry