reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Rok to spełnienia marzeń czas - więc dwie kreski ⏸️ wysika każda z Nas 🥰

Właśnie nic specjalnego😅, ale tu śniadanko, tu jakieś croissant z kinderkami 😅, jakieś sałatki, później obiadek i tak zeszło 😅😅
Ekhm... jeśli śniadanie, obiad, sałatki i croissant to nic specjalnego to ja nie wiem jak jak u Ciebie wygląda coś specjalnego 🙈
Mój dzisiaj miał święto lasu, bo na obiad dostał pizzę (domowej roboty, a ja jestem na keto, więc znajcie moje dobre serce).
 
reklama
U mnie jeszcze stary 🤣

U nas w związku seks podczas @ sie zdarzał, bo łagodzil przy okazji bóle, czasami na początku dni czasami pod koniec. My nie mamy " krempacji " z niczym.... chwilę po poronieniu również - jakoś tak nam to pomogło, potrzebowalismy siebie nawzajem i bliskości. Jedyny czas gdy kompletnie nie mam ochoty na seks, gdy ktoś bliski ulega wypadkowi lub umiera, to te kilka dni jestem wyłączona seksualnie bo przszywam silme emocje.
kochana nam pewnie tez by nie przeszkadzal seks w momencie kiedy krwawie ale minelo 5 dni od lyzeczkowania czy to bezpieczne ? Tydzien bedzie we wtorek.
 
Kobietki, czy tylko ja tu widzę cień? Jutro chcę iść na betę, ale oszaleje do jutrzejszego wieczora 😱
Zdjęcie wyostrzone, bo ciężko było uchwycic na zdjęciu ten cień 🤣
Od 6 lat sie staramy o dzidzie, w tamtym roku Mąż wyjechał za granice, a we wrześniu mieliśmy tak potężny kryzys, że praktycznie były podpisane papiery rozwodowe, ale udało Nam się dogadać w grudniu.. 🤣 czy będzie owoc tego dogadania, czy mam zwidy? Bo kolejne testy z popołudniowych siuskow negatywne, a do miesiączki mam jeszcze 3 dni 🤷‍♀️
Zobacz załącznik 1487551
Te testy są takie, ze moze ciąża a może nie. Życzę tego 1. Beta prawdę Ci powie i wybralas zly dzial.
CZY COŚ WIDAĆ.... chyba taki jest do oceny testów, my tu mamy grupę stalych dziewczyn od 1 dnia miesiąca a najwięcej od kilkudziesięciu miesięcy. Zapraszamy na wątek w lutym. 🤘
 
U mnie jeszcze stary 🤣

U nas w związku seks podczas @ sie zdarzał, bo łagodzil przy okazji bóle, czasami na początku dni czasami pod koniec. My nie mamy " krempacji " z niczym.... chwilę po poronieniu również - jakoś tak nam to pomogło, potrzebowalismy siebie nawzajem i bliskości. Jedyny czas gdy kompletnie nie mam ochoty na seks, gdy ktoś bliski ulega wypadkowi lub umiera, to te kilka dni jestem wyłączona seksualnie bo przszywam silme emocje.
Ja już widzę u Ciebie nowy 😁😅
 
Ekhm... jeśli śniadanie, obiad, sałatki i croissant to nic specjalnego to ja nie wiem jak jak u Ciebie wygląda coś specjalnego 🙈
Mój dzisiaj miał święto lasu, bo na obiad dostał pizzę (domowej roboty, a ja jestem na keto, więc znajcie moje dobre serce).
Domowa pizza jest super 💚🤤. No jak mam czas to tam co nie co lubię w kuchni porobić 😅, w sumie bardziej piec niż gotować 😅.
 
@Brownie1992 weź tak mocniej ponarzekaj, bo naszych stałych staraczek coś kresek nie chce przybywać.
@lady_in_blue pociesza bardzo, ale no ktoś by jej więcej po towarzyszył😅 zapewne by się ucieszyła😅. Po za tym @lady_in_blue a jak się czujesz?
Od środy plamiłam, w czwartek zaczęłam krwawić lekko. Godzinę później znalazłam się już w gabinecie swojego lekarza. Nie wiemy skąd krwawienie i plamienie ale odstawił na razie Acard, dorzucił dawkę Duphastonu dodatkowo i pomału wychodzimy na prostą. Oby tak zostało ;-).
Ale w czwartek na USG był zarodek z tętnem więc mimo krwawienia ciąża się rozwijała. Następna wizyta w najbliższy czwartek.
 
reklama
Do góry