reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Rok to spełnienia marzeń czas - więc dwie kreski ⏸️ wysika każda z Nas 🥰

Macie może jakąś koncepcję co do mojego przypadku? W poprzednim cyklu tydzień po ovi krwawienie, przez tydzień, do okresu. W tym cyklu, pękający pęcherzyk na usg 13.01, dzisiaj krew i to mimo dupka. Co to może być? Wizyta za Ok 2 tygodnie, ale boje się zlekceważenia.
 
reklama
Co to znaczy "trzonują" 🥺🥺🥺😆
I See Eww GIF by Arrow Video
Dobry marynarz to i Morze czerwone przeplynie 🤣🤣🤣🤣
 
Macie może jakąś koncepcję co do mojego przypadku? W poprzednim cyklu tydzień po ovi krwawienie, przez tydzień, do okresu. W tym cyklu, pękający pęcherzyk na usg 13.01, dzisiaj krew i to mimo dupka. Co to może być? Wizyta za Ok 2 tygodnie, ale boje się zlekceważenia.
Ale ta krew to sluz z krwią, czy taka krew miesiączkowa ze skrzepami?
 
Macie może jakąś koncepcję co do mojego przypadku? W poprzednim cyklu tydzień po ovi krwawienie, przez tydzień, do okresu. W tym cyklu, pękający pęcherzyk na usg 13.01, dzisiaj krew i to mimo dupka. Co to może być? Wizyta za Ok 2 tygodnie, ale boje się zlekceważenia.
Slyszlam o jakimś plamieniu po pęknięciu pęcherzyka, że u niektórych kobiet może występować, ale nie wiem czy to też nie informacja z serii każdy słyszał, nikt nie wiedział 🙈
 
reklama
Do góry