reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Noworodkowe perypetie

reklama
Panikara wlasnie aftin mialam na mysli bez recepty :) ale podobno nie jest tak skuteczny jednak jesli sann idziesz do lekarza w poniedzialrk yo dobrze ten aftin uzywac przez weekend.
 
Laski,
Ktoras uzywala pieluszek Dada 2?
Ja dzis kupilam pierwsze opakowanie i sa troche inne w srodku niz 1. Zastanawiam sie jak sie zachowuja na skorze...
Czy poza pampersami cos jeszcze uzywacie?
 
Ja używam dada, są ok. 1 miałam Happy, chyba najbardziej mi odpowiadały, pampersy też ok. U nas nie ma problemów ze z skórą po żadnych, więc chyba te dada będę kupować, bo tanie są
 
Ja zaczęłam pampers z myślą, że przejdę na dadę, ale póki co każdy kto nas odwiedza to przynosi ze sobą pampersy więc zapas mam spory i nie wiem kiedy w końcu na dadę przejdziemy :)
 
reklama
Do góry