reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowe umiejętności naszych dzieci

No stópki to ulubiona frajda Janka ostatnio nawet smoczka sobie zrobil z duzego paluszka, jak to smiesznie wyglądało :-D
Co do włosów to chocbym je w kitke upieła to i tak znajdzie jeden jakis wystający i bedzie za niego ciągnoł. Firanki tez nie zostaja mu obojetne i bardzi lubi je szarpac. A wczoraj połleżac w leżaczku próbował usiąsc :szok:
 
reklama
Moja ostatnio lezac w lezaczku sie podniosla,stalam niedaleko niej i na szczescie zdazylam podbiec bo by fiknela:szok:
I tez w lozeczku niedawno sobie lezala a ja cos w kuchni robilam i taaak spiewala i piszczala...poszlam zobaczyc co ona tak pokrzykuje mocno a moja panna lezala sobie na brzuszku i sie przy tym denerwowala :-D obrucila sie z pleckow na brzuszek cwaniara mala.W ogole jak ja ostatnio do lozeczka klade to po 10 minutach w lozeczku pobojowisko...:happy2:
 
no ładnie jż wyczyniają Wasze maleństwa, moja jeszcze się nie przewraca na brzuszek, ale ostatnio zauważyłam ze prostuje nóżki w kolanach - np. podczas karmienia jak nimi wieżga:-)
 
Karolinka nauczyła sie tańczyć :-D:-D:-D wystarczy że włączę muzyke i mówie do niej zrób la la la to ona zaraz kiwa sie na boki raz w lewo raz w prawo :-D:-D:-D ale mam ubaw z niej :tak:i kwiczy przy tym że hej :)
 
Nasz bąbel odkrył dziś, że może sam się obracać z plecków na brzuszek :-) Nawet całkiem dobrze mu to idzie. Jak ja go kładę na brzuch to jest wielka awantura, ale jak sam się przekręci, to jest fajnie:-D
 
Pisalam dzisiaj rano na glownym ze kruszynka bedac na kolanach buja sie w tyl i przod:tak: a po poludniu zaskoczyla mnie zupelnie! Zaczela raczkowac:szok: W przeciagu pol minuty przeszla na kolankach jakies poltora metra w tyl.:szok: widze ze kupno kojca jest juz niezbedne bo nawet siku nie bede mogla spokojnie zrobic:-D
 
reklama
Do góry