reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowe umiejętności naszych dzieci

Pisalam dzisiaj rano na glownym ze kruszynka bedac na kolanach buja sie w tyl i przod:tak: a po poludniu zaskoczyla mnie zupelnie! Zaczela raczkowac:szok: W przeciagu pol minuty przeszla na kolankach jakies poltora metra w tyl.:szok: widze ze kupno kojca jest juz niezbedne bo nawet siku nie bede mogla spokojnie zrobic:-D

Mola ucaluj od nas coreczke, naleza sie jej gratulacje:tak:
 
reklama
Pisalam dzisiaj rano na glownym ze kruszynka bedac na kolanach buja sie w tyl i przod a po poludniu zaskoczyla mnie zupelnie! Zaczela raczkowac W przeciagu pol minuty przeszla na kolankach jakies poltora metra w tyl. widze ze kupno kojca jest juz niezbedne bo nawet siku nie bede mogla spokojnie zrobic

Masz bardzo sprawną córeczkę;-)Moja Jula też zaczynała od raczkowania w tył - kupa śmiechu była jak właziła pod łóżeczko a potem nie umiała wyjść:-D

moja Rozgwiazda odkryła stopy i je spożywa :D

Mojego Jasia bardzo interesują własne stopy, ale tylko jak siedzi mi na kolanach:tak: Za to dzisiaj włożył sobie palec do nosa:baffled:
 
a z mojego malego to po prostu kawal.....lenia!!! jego najlepsza pozycja to lezenie na plecach i wsadzanie stop do buzi. Jak go klade na brzuch to wielki dramat, dopiero jak sie przekreci na plecki to znowu jest szczesliwy :):):) Lubi tez siedziec, nawet potrafi sie podpierac sam. Ale jak chce zlapac zabawke to zapomina o podpieraniu i od razu leci :):):)
 
Mola gratulacje dla Nel - super:)!!!
Bartek też się buja na kolanach ale tyłek ma cięzki okrutnie więc jak się przemieszcza to tyłek już na dole i się czołga :)
 
Dziekujemy. Przekazalam gratulacje i buziaki:tak: wchodzimy w coraz trudniejszy okres bo nie moge jej juz z oka spuszczac:szok: kazde dziecko rozwija sie inaczej. Nel probuje raczkowac ale o siedzeniu nie ma mowy, jak ja puszczam to spada momentalnie nosem w kolana:-D
 
reklama
Dziewczyny, a kiedy dzieci wypowiadaja pierwsze slowa? ja wkolko powtarzam MAMA ale jakos synus jeszcze nie ma ochoty na powtarzanie :)
 
Do góry