reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nowe umiejętności naszych dzieci

No stópki to ulubiona frajda Janka ostatnio nawet smoczka sobie zrobil z duzego paluszka, jak to smiesznie wyglądało :-D
Co do włosów to chocbym je w kitke upieła to i tak znajdzie jeden jakis wystający i bedzie za niego ciągnoł. Firanki tez nie zostaja mu obojetne i bardzi lubi je szarpac. A wczoraj połleżac w leżaczku próbował usiąsc :szok:
 
reklama
Moja ostatnio lezac w lezaczku sie podniosla,stalam niedaleko niej i na szczescie zdazylam podbiec bo by fiknela:szok:
I tez w lozeczku niedawno sobie lezala a ja cos w kuchni robilam i taaak spiewala i piszczala...poszlam zobaczyc co ona tak pokrzykuje mocno a moja panna lezala sobie na brzuszku i sie przy tym denerwowala :-D obrucila sie z pleckow na brzuszek cwaniara mala.W ogole jak ja ostatnio do lozeczka klade to po 10 minutach w lozeczku pobojowisko...:happy2:
 
no ładnie jż wyczyniają Wasze maleństwa, moja jeszcze się nie przewraca na brzuszek, ale ostatnio zauważyłam ze prostuje nóżki w kolanach - np. podczas karmienia jak nimi wieżga:-)
 
Karolinka nauczyła sie tańczyć :-D:-D:-D wystarczy że włączę muzyke i mówie do niej zrób la la la to ona zaraz kiwa sie na boki raz w lewo raz w prawo :-D:-D:-D ale mam ubaw z niej :tak:i kwiczy przy tym że hej :)
 
Nasz bąbel odkrył dziś, że może sam się obracać z plecków na brzuszek :-) Nawet całkiem dobrze mu to idzie. Jak ja go kładę na brzuch to jest wielka awantura, ale jak sam się przekręci, to jest fajnie:-D
 
Pisalam dzisiaj rano na glownym ze kruszynka bedac na kolanach buja sie w tyl i przod:tak: a po poludniu zaskoczyla mnie zupelnie! Zaczela raczkowac:szok: W przeciagu pol minuty przeszla na kolankach jakies poltora metra w tyl.:szok: widze ze kupno kojca jest juz niezbedne bo nawet siku nie bede mogla spokojnie zrobic:-D
 
reklama
Do góry