reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowe umiejętności naszych dzieci

dzięki dziewczyny ;-)

Kasia :-) ja jeszcze wczoraj mówiłam kuzynce (chrzestnej Moni - wczoraj miala urodziny) że Monika nie chodzi i się nie zanosi bo jak tylko chciałabym jej palca wyrwac z dłoni to zaraz robi "na doope siad" a dziś... siedziala na podłodze, wstała i...poszła :szok:
doczekasz się i Ty :-);-)
 
reklama
Malinka no chyba Andariel Ninka jeszcze....ale cos czuje ze i tak bedziemy ostatni....a równowage on ma mógłby chodzic ale nie chce buuuuuu

Rubi dzieki za pocieszenie ja wiem ze sie doczekam tylko kiedy??????????????
 
Kasia :-) tydzien temu lekarka polecila mi OmegaMed - niby wspomaga rozwój psychoruchowy... podpytałam o to Age i dzis mi odpisala ze to faktycznie dziala ale trzeba dawac długo długo...
tak sie akurat złożyło ze Monia wczoraj dostala pierwsza kapsułkę :-) i juz zadziałało :-)

a tak powaznie to Malinka ma rację - niech się chłopak czegos trzyma.... albo Ty go "trzymaj" - ja czasem Monie trzymałam za...spodenki ;-)
Jasiek tez sie uczyl chodzic w szelkach... łapał ta czesc szelek które miał na piersi i szedł... jeszcze dlugo po tym jak zaczal samodzielnie chodzic łapał się za bluzeczke ;-)
 
Kasiu, Moja Jagoda też tyle co zaczyna sama chodzić, i to co najwyżej na odległość 2m. Ale jak wie że mama ją trzyma za smycz to potrafi chodzić i to całkiem sporo. A smycz kupiłam właśnie po to żeby czuła że ją trzymam, bo za ciuchy mi sie nie chce schylać, więc jak ma ja na sobie to w sumie idzie i nawet nie wie że mama po pierwszych dwuch kroczkach ja pósciła i ze idzie sama.
 
Kasia :-) tydzien temu lekarka polecila mi OmegaMed - niby wspomaga rozwój psychoruchowy... podpytałam o to Age i dzis mi odpisala ze to faktycznie dziala ale trzeba dawac długo długo...
tak sie akurat złożyło ze Monia wczoraj dostala pierwsza kapsułkę :-) i juz zadziałało :-)

cuda panie:)
Gratulacje:)
 
reklama
Kasia ;-) Monika biega jakby to robiła od miesiaca... probuje chodzic nawet...do tyłu :szok: tanczy :szok: idzie sobie i tyle....
późno postawiła pierwsze samodzielne kroki bo wszystko PLANOWAŁA!!!

Miłosz też pewnie obmyśla algorytm postępowania ;-) jak wstanie to też pójdzie w długą a Ty bedziesz w takim samym szoku jak ja teraz :-)

a w ogole to Ty mu wmawiasz ze sie nigdy chodzenia nie doczekasz a on grzecznych chłopczyk mamusi nie chce się sprzeciwiac... :-)
 
Do góry