reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nowa fura czyli przesiadamy sie do spacerówki

Głuszek podoba mi się ta czerwona:tak: i fajnie że się rozkłada.

my pomykamy jeszcze w naszym starym wózku, który ma też funkcję spacerówki, ale myślałam nad zakupem parasolki na wakacyjne wypady, bo nasz kolos do auta sie nie mieści i chciałam kupić najtańszą aby była, no ale blondynka ze mnie i nie pomyślałam że takie się nie rozkładają. Trzeba bedzie więc jeszcze się rozejrzeć za czymś wygodnym.

a stare wózki już sprzedałyście??
 
reklama
Basia, zauważyłam, że Wy często do Zakopca jeździcie! Macie tam jakąś rodzinę? Gdzie nocujecie? Gdzie chodzicie z Olką?
Uwielbiam Tatry, stąd tyle pytań:laugh2:

Kasiu nie mamy tam nikogo. Pisałam kiedyś, że mój mąż jest projektantem i z racji tej pracy często gęsto ma różne szkolenia. No i tak jakoś zawsze się wybieramy całą rodzinką, bo ja też jestem z pokrewnej branży. Nocujemy w różnych hotelach, ostatnio w Nosalowym Dworze, teraz w Grandzie. Z Olą spacerowaliśmy po mieście, skocznia, Krupówki i te okolice bo zimno dość było na dalsze wypady. Teraz jak dopisze pogoda planuję wypadzik na Gubałówkę.
Ale fajnie bo ja też bardzo lubię góry, u nas też są tylko trochę niższe.
 
Mi tez podoba sie Gluszku ta czerwona...Taka intensywna-pod czeresionke podchodzi:-D

Irmaa -ja moj sprzedam dopiero jak mloda bedzie juz wiecej na piechotke pomykac:-D:-D:-D:-D:-D Kocham moj wozio i tak szybko go nie oddam...:-)
 
Ja swój sprzedałam jeszcze w listopadzie, ale tak go lubiłam i byłam z niego zadowolona, że nowego właściciela szukałam prawie jak rodziny do adopcji, coby poszedł w dobre ręce.:-D Taki tam mały szmergielek
 
Sumka, Ty to potrafisz mnie rozbawić z samego rana w pracy:laugh2: Dzięki!!!
My też nie sprzedajemy z tego samego powodu co Asia i Basie;-) :tak:
 
Witam wszystkie mamy :-) my mamy 2 wózki 1 wielofunkcyjny na pompowanych kołach a 2gi spacerówka. Z pierwszego "emjot" jestem bardzo zadowolona prowadzi się super i na skrętne tylne koła, tylko niestety ciężki i nie mogę go sama znosić na doł. Natomiast spacerowy jest rozkładany i dzieciątko może pospać, lekki - to fakt (przydatne bo mieszkam na 4 piętrze a męża nie ma w domu) ale prowadzi się tragicznie:wściekła/y: nie dajcie się nabrać na kółka piankowe lub tym bardziej plastikowe.
Polecam allegro dla zorientowania się w temacie
Spacerówki - Aukcje internetowe Allegro
 
Witaj Młoda Mamusia:-)
mój wózek też ciężki bo ma 20kg, ale mam na szczęście windę, i tylko 8 schodków do wyjścia więc daję radę:tak:
dzięki za namiar zaraz sobie zobacze co tam mają:-)
 
reklama
Ja tez się nie pozbywam swojej spacerówki .. czekam na rodzeństwo :-).. natomiast potrzebuję lżejsza na wypady.. mi osobiście podoba się Inglesina Trip lub Eksperesso ( chyba dobrze napisałam)
 
Do góry