reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

(Not So) Desperate Housewives - czyli rady i porady na temat domu i nie tylko...

dokładnie-domestos i cilit są najlepsze:tak: ja nie mam ani śladu kamienia a regularnie używam domestosa(tego zielonego)
 
reklama
dzieki za podpowiedzi odnosnie nieszczesnego kibelka..;)

Nie wiem czy pytam w dobrym miejscu dlatego sorki z gory,jesli jednak niekoniecznie;-)-powiedzcie gdzie mam sie wybrac w poszukiwaniu pierwszych,zdrowych butow dla mego dziecka?-kapcie tez potrzebne:tak:Ile siana potrzebuje na taki zakup?
Mialam zamawiac przez neta,ale stwierdzilam ze chyba jednak warto by bylo je przymierzyc,a nie tylko zmierzyc stope centymetrem...

BTW:mam swietny sposob na wycieranie monitora/tv/powierzchni szklanych:tak:-roztwor letniej wody i plynu do plukania.Generalnie do wszelkich prac domowych uzywam mikrofibry,takze polecam i w tym przypadku:tak:
 
madbebe buty w clarksie polecam około 30 euro dokładnie zmierzą nózke i dobiora buty:tak: mocno trzymają kostke bardzo dobre buty:tak:
tańsze odrobine i też dobre mozna znalezc w next firts shoes:tak:
 
Madbebe dobrze dobrze piszesz a jak będe u Anieczki to pokaże mi jak przenieść post do wątku zakupowego, (więc Anieczko narazie nie przenoś hihihi). O dobrze że piszecie o butach bo L sie rozwalają to może jutro mu kupimy w Clarksie Portalois::)
 
Madbebe ja pierwsze buty szymkowi w Clarksie kupowalam i placilam za nie 45e bodajze;-)...pani mierzy nozke i dopasowywuje...i jak ja kupowalam pierwsze buty to robila mu pani fotke i dala nam oraz taka mala kartke-imie,rozm,buta i wiek dziecka;-).
 
Nie wiem jak Wy,ale ja mam problem ze..slimakami.Gdzie bym nie mieszkala,wszedzie sa i zjadaja mi kwiatki jak tylko wykielkuja.Tu juz tez widzialam ponadgryzane lodygi:angry:
Mama doradzila mi posypywanie ziemi wokol,kwiatkow z reszta tez,popiolem drzewnym.Ponoc swietnie odstrasza robale.Jeszcze nie probowalam,ale dam znac jak sie sprawdza:tak:;-)
 
reklama
Do góry