reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

(Not So) Desperate Housewives - czyli rady i porady na temat domu i nie tylko...

A ja właśnie kupiłam w Polsce sobie sztyfty do czyszczenia żelazka bo jakiś czas temu spaprałam sobie i nie mogłam nic w Irlandii dostać.P mi jakąś pastę do czyszczenia przywiózł ze sklepu ale prawdę mówiąc marne jej działanie:confused2:Ale pewna jestem,że kiedyś gdzieś w Ire widziałam w jakimś sklepie te sztyfty,tylko wtedy mi potrzebne nie były:sorry:
 
reklama
a to zelazko to nie wiem z jaka stopa :/ ale wiem jakiej firmy hihiihihi i kurde nie tak dawno kupione i sobie firanke prasowalam i sie zagapilam i se przyjaralam.... dobrze ze firanka w takim miejscu zjarana ze jak powiesilam to nie widac ;p
 
Hi dobrze że ja nie mam firanek bo by były nie wyprasowane haha (ja nie cierpie prasować), a tak rolety w oknach:)
 
kamcia w pl to u mnie zawsze wieszamy na mokro firanki i zawsze same ładnie się prostują:tak:
znaczy wiesz, po wypraniu , jak pralka odwiruje to one sa lekko wilgotne... i wtedy siup na okna
tu nie wiem czy nie byłoby problemu z grzybem po takim zabiegu;-)
ale firankę mam tylko u małej w sypialni więc mogę wyprasowac:-D

a własnie ma ktops sposób na przypalona firankę??
od grzejnika u małej w sypialni na firance zrobił mi sie jeden taki żółty pasek i nie wiem czy da się tego pozbyć??:sorry2:
 
Kamcia roletki tez mam ale tak jakos mi przytulniej jak firaneczki sobie wisza.... w sypialni mam takie dlugasne ze na podloge duuuzo zwisaja i te specjalnie zwijam w kokonki zeby sie pogniotly bo sa jednolite troche poblyskujace i tak fajnie to wyglada ale u Korka (Kornelka) mam takie co musze prasowac i se przypalilam....
 
Wiecie jakbym miała swój dom to pewnie też bym miała śliczne zasłony, ale tu sie wprowadziłam i juz były drewniane rolety i tak mi wygodnie.
U Oliviera tylko zrobiłam firaneczke Kubusiową i wieszam ją jak jest po praniu wilgna:)
 
dzindusia dopiero teraz doczytałam że pytałaś co u mnie:zawstydzona/y: ano jakoś leci,pomału ale do przodu:-) podobno wracasz do miasta;-) w takim razie musimy się na jakąś kawuchę umówić:tak:

spoko kochana nic sie nie stalo;-);-) nio wracamy Jak dla nas wszedzie dobrze ale na dooradoyle najlepiej :-D:-D bardzo chetnie Na kawke zawsze (jak czas pozwala;-);-):sorry2::sorry2:)
 
reklama
laski nie znoszę kurzu:wściekła/y: wycieram i wycieram a on bardzo szybko się pojawia a mój T śmieje się ze mnie że ciągle ze ścierką latam:confused2: czego używacie do wycierania kurzu?chodzi mi o jakieś środki,ściereczki...wiem że kurz zawsze będzie ale może są jakieś sposoby żeby tak szybko nie osiadał na meblach?chociaż jak tak pomyślę to trochę głupie no bo jak ten kurz jest to gdzieś musi osiąść:eek: ale pomyślałam ze zapytam bo a nóż widelec:rofl2: zawsze tak chwalono ściereczki z mikrofibry ale jak dla mnie to żadna rewelacja
 
Do góry