reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

(Not So) Desperate Housewives - czyli rady i porady na temat domu i nie tylko...

reklama
Ja tez próbowałam z tymi koszulami i za 5 razem wyszło:))
A prześcieradło chyba nie bedzie tragedii ale nie chce mi sie próbowac:)
 
Fajny watek, przydatny ;)
Skladanie przescieradel chyba nie powinno byc takie trudne, ale te koszulki to chyba trzeba dlugo trenowac, zeby wyszlo tak jak na filmiku :p
 
To jak to się robi??? bo mnie szlag czasem trafia:-D:-D:-D:-p
widze że już dziewczyny napisały jak się składa..

ja widziałam kiedyś w pl jak jeszcze mieszkałam chyba w programie "perfekcyjna pani domu" albo może już w ie..
ale pamiętam od tamtego czasu tak skladam i zajmuje mi to kilka sekund:tak:
a mój się do dziś nie może nauczyć:-D


albo kwasku cytrynowego z 3 lyzeczki

a teraz w nowym domku mam zamontowany system uzdatniania wody Ciekawe czy faktycznie dziala
tak kwasek jest dobry bo octem to później śmierdzi trochę...:sorry2:
dziękujemy Aniu :tak::tak:

tego nie wiedziałam :
"Koty wchodzą wszędzie – jeśli irytują cię wędrówki po stole czy blacie kuchennym – możesz wziąć się za wychowanie kota: „karnie” pryskać go wodą, ostrzegawczo klaskać lub ułożyć wysuszone skórek pomarańczy, cytryny lub limonki – koty nie znoszą tego aromatu."
to znaczy o tych suszonych cytrusach :tak: ,bo ponoc pryskanie kota nie jest dobre,bo nas znienawidzi no chyba,że pryskamy tak,żeby nie widział kto pryska i skąd ta woda czyli bawimy się w detektywa i pryskamy ukryci zza szafy :eek::-D
a moja już się nauczyła wskakiwac na stół :eek::dry:

ooo prosze a mój kot zajada się z moja mała mandarynkami:-D no i skórki mu tez daje ... haha znaczy ona a nie ja:-p
i nie ucieka od zapaszku;-)
 
ja słyszałam zeby na jakimś materiale posypac sól , i rozgrzać żelazko , no i prasować kilka minut ...
samo powinno zejść:tak:

ale jeśli masz żelazko z powłoką na stopie to lepiej nie próbować solą....


możesz też spróbować zwilżoną szmatką z octem:tak:
 
Justysia wygooglałam ze jest kilka rzeczy: sztyft do czyszczenia żelazka to Vigor,lub Nazwa: MELJO
LO SGRASSATUTTO
ODTŁUSZCZACZ UNIWERSALNY
ml. 650
Sprzedawany jest w takich butelkach jak płyny do mycia okien, spryskiwacz.
I tu masz jeszcze Czyszczenie żelazka | Poradnik domowy przydatny w każdym domu

Nigdy nie mialam tego problemu ale może coś wypróbujesz :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Justysia w tesco widzialam taki plyn do czyszczenia zelaska,albo w tym sklepie na przeciw b&q,maja rozne cuda do czyszczenia.Domowych sposobow to nieznam niestety:zawstydzona/y:
A ja mam pytanko jak wykurzyc natretne koty sasiadow z ogrodu raz na zawsze?Chodza i s*aja mi na trawnik i nawet prezent mi raz przyniosly w postaci zdechlego szczura:wściekła/y::szok::angry: Slyszalam o zasadzeniu lawendy,macie jakies inne sposoby?
 
Do góry