reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

nocnikowanie

agapaszko22

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
19 Listopad 2008
Postów
43
Tak sobie pomyslalam ze warto by bylo zalozyc taki temat.
Jak jest u Was z tym nocnikowaniem?Moj maly czasem zawola kupe i wczoraj nawet zawolal siku.
 
reklama
Skoro jest to niech zostanie, chyba żeby podłączyć pod wątek pieluchowy czyli zrobić pieluchy i nocnikowanie .

Miku woła siiii ale nie nie umie wstrzymywać.
 
u mnie Adas byl sadzany w domu i bylo ok nawet robil... a jak zostala z nim tesciowa to sie cofnal bo ona wogole go nie sadzala a teraz jak poszedl do zlobka to zauwazylam ze sam siada na nocnik i robi siku i ee tylko nie powie jeszcze ze chce...ostantnio wszedl do domu a ja poszlam do kuchni a on do lazienki i siadl ubrany na nocniku stekal stekal i zrobil kupe.:szok::szok::szok:

wiec napewno cos dobrego z tego zlobka:-):-):-)
 
Chcialam przypomniec watek

Jak wasze dzieciaczki czy ktores robia juz na nocni czy czekacie tak jak ja na wiosne i lato:tak::tak::tak:
 
Zuza jak chce kupe to najpierw bąka puści bo nie mówi jeszcze:no: Z sikaniem jest tak samo. Teraz ostro bierzemy się za nocnikowanie bo musimy zrobić do końca marca dobowa zbiórke moczu więc i w nocy będę musiała ja wysadzać:sorry:
 
U nas kupa jest zawsze wołana chyba ze jest zamieszanie i popusci ale to nie do konca ostatnio w urzedzie chcial... zrobil troche ale w domu szybko na nocnik i dopiero do konca :sorry: z sikaniem za to roznie czasami wola za pozno czasami my nie nadarzamy leciec. W domu chodzi w majtkach i rajstopkach posika piore, zakladam czyste czasami sie sporo udaje wytrzymac :tak: w biedronce ostatnio mu kupilam majteczki nie cale chyba 7zl /5szt :-p
 
kurcze wiki chyba tak zrobie z tymi rajtuzkami bo mam sporo i na grzejniki i mozna suszyc a moze bedzie wolal w koncu ale zaczne od poniedzalku bo teraz taki nijaki jest i nie chce go przeewietrzyc;-);-) a majteczki tez mam i leza:confused2::confused2::confused2:
 
reklama
kamilka pewnie ... u nas mieszkanie cieple nie ma znaczenia lato zima tyle ze latem na dwor w torbe dwie pary spodenek i bez problemu przebiore na dworzu jak cos. Narazie cwiczymy w domu i sa postepy bo jak grubsza sprawa to drze sie " Pi Pi Pi" tak jest na nocnik ze chce
 
Do góry