reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niewidoczny zarodek.

Ciąża to nie matematyka, trzeba czasu żeby coś zobaczyć albo poczuć. Wrzuć na luz bo czeka cię jeszcze 8msc ciąży 😉 inaczej się wykończysz.
Partner powiedział że do końca ciazy to ja zwariuję. On jedyny taki spokojny, opanowany i cierpliwy, muszę od niego się tego uczyć 😉
 
reklama
ja jak zadzwoniłam do lekarza ile po pozytywnym teście mam przyjść (to był poniedziałek) zapytał ile mi się okres spóźnia to był zdziwiony ze byłam 5 dni przed 😅 kazał w piątek zrobić betę i wyszła 666,7 to powiedział od niedzieli coś już będzie widać, a jak zapytałam czy powtarzać w poniedziałek to nie kazał. We wtorek byłam na wizycie i jak wyżej zdjęcie 4t5d następna 3 tyg później i już było wszystko widać. Wiec trzeba cierpliwości
Twoje słowa to wielka dla mnie otucha ❤❤❤ tak bardzo pragnę że chyba stąd te moje fazy i wariactwa 🙂 ale czas medytować i się uspokoić ❤
 
Twoje słowa to wielka dla mnie otucha ❤❤❤ tak bardzo pragnę że chyba stąd te moje fazy i wariactwa 🙂 ale czas medytować i się uspokoić ❤

dokladnie. Spokoj i dbanie o siebie. Uwierz ze tak samo później ciężko wytrzymać te np 3 tyg do następnej wizyty bo chce się zobaczyć już co tam u bobaska. Wiec spokojnie bo faktycznie zwariujesz przez 9 miesięcy a stres na pewno nie pomaga. Prawda jest tak ze trzeba czekać nie ma się wpływu. Trzymam kciuki, rośnijcie zdrowo ❤️
 
Na ten wiek ciąży jest ok :) uzbrój się w cierpliwość , dbaj o siebie - to wszystko co na tą chwile możesz zrobić … uwierz .. niedawno przechodziłam to samo ;) pierwsza wizytę miałam w 5 tc i był sam pęcherzyk , kolejną w 6t5d i był już zarodek z serduszkiem . Aktualnie 19 tc , grunt to dobre nastawienie - nic kochana więcej nie zrobisz na tą chwile i bardzo mocno trzymam kciuki aby wszystko było tak jak powinno ! Jeżeli masz super lekarza któremu ufasz to głowa do góry bo to też jest ważne … powodzenia !
 
Pelcia mam nadzieję że wszystko będzie u Ciebie dobrze, wiem co czujesz jestem w podobnej sytuacji i nie mogę doczekać się kolejnej wizyty.
Może któraś z Was pamięta przy jakiej becie pojawił się u Was zarodek? Wiem, że u każdego jest to inaczej, Ale trochę się martwię bo 17.08 (wg Ost mies 5tyg I 4 dni)byłam na pierwszym usg, pecherzyk ciążowy 16mm, Ale brak zarodka. Wynik beta 24tys więc dość sporo jak na ten etap. Powtórzony po 48h:41600, co wskazywaloby na bardziej zaawansowany tydzień ciszy dlatego martwię się że zarodek się nie pojawi :(
Tylko pęcherzyk ciążowy miałaś? Bez żółtkowego??
 
Jeśli Cię to uspokoi to proszę :)
 

Załączniki

  • IMG_3479.jpg
    IMG_3479.jpg
    154,9 KB · Wyświetleń: 227
Witam, nie dawno dowiedziałam się o ciąży. Lekarz powiedział że jestem w piątym tygodniu ciazy, pecherzyk ciążowy i zółtkowy jest ale brak jeszcze zarodka. Od razu łzy ale jak to? Następna wizyta dopiero za dwa tygodnie, lekarz tłumaczy, ze to wczesna ciąża, ale strach jest duży, wyniki GS=0.87CM, a YS=0.33cm. Czy któraś z Was ogarnia te wyniki coś może powiedzieć? Albo sama miała podobne przeżycie? Zobacz załącznik 1307335
Ja w 5tc miałam gs=1.08, ys=0.30. Lekarz mówił że za kilka dni powinien być zarodek.
Dokładnie tydzień później w 6tc pojawił się zarodek i serduszko
 
Tylko pęcherzyk ciążowy miałaś? Bez żółtkowego??
Jestem prawie przekonana że lekarka wspomniała też o żółtkowym, ale zmierzyła jedynie pecherzyk ciążowy, stąd pamiętam jego wielkość. Niestety nie dostałam żadnego zdjęcia z komentarzem, jedynie zleciła mi hcg i kazała przyjść za tydzień, niewiele mówiła A na moje pytania odpowiedziała że na razie nie jest w stanie nic powiedzieć. Rozumiem, że to dość wcześnie Ale martwi mnie ten wysoki poziom bety, A brak zarodka
 
Jestem prawie przekonana że lekarka wspomniała też o żółtkowym, ale zmierzyła jedynie pecherzyk ciążowy, stąd pamiętam jego wielkość. Niestety nie dostałam żadnego zdjęcia z komentarzem, jedynie zleciła mi hcg i kazała przyjść za tydzień, niewiele mówiła A na moje pytania odpowiedziała że na razie nie jest w stanie nic powiedzieć. Rozumiem, że to dość wcześnie Ale martwi mnie ten wysoki poziom bety, A brak zarodka
Do 25mm jeśli nie pojawi się żółtkowy to niestety nic się juz nie rozwinie dalej.
Szkoda że nie wiesz czy był ten żółtkowy bo on bardzo dużo daje
 
reklama
Ja w 5tc miałam gs=1.08, ys=0.30. Lekarz mówił że za kilka dni powinien być zarodek.
Dokładnie tydzień później w 6tc pojawił się zarodek i serduszko
To ja wymiary GS 0.87 a YS 0.33. I mam nadzieję że u mnie też będzie już widać, chociaż martwi mnie słabo widoczny ten pecherzyk zółtkowy, ale skoro lekarz to wymierzyl to ufam ❣
 
Do góry