reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niewidoczny zarodek.

Cierpliwości. Wszystko sie stworzy w swoim Czasie. Ten proces trwa i nie kazde usg wychwyci to co powinno na ten czas. Warto odczekać min tydzien albo i dłużej.
Nie potrzebnie sie stresujesz. Teraz wazne ze Ciąża ulokowana w Macicy.
 
reklama
A jak wytłumaczyć to że 5 sierpnia miałam 552 beta.. to wychodzi że powinnam teraz być 6-7 tydzień, A nie piąty.. dziewczyny ja chyba wariuje. Za dużo myśli i czytania i już mi to zaczyna wchodzić na głowę. 😔
 
Miałam tak i po prostu było za wcześnie by było widać dzidzie. Miałam strasznie okropny weekend wtedy. Po tym czasie młoda się pojawiła. Teraz ma 6 lat i jest nieznośna czasami 😄😄😄 trzymam kciuki
 
A jak wytłumaczyć to że 5 sierpnia miałam 552 beta.. to wychodzi że powinnam teraz być 6-7 tydzień, A nie piąty.. dziewczyny ja chyba wariuje. Za dużo myśli i czytania i już mi to zaczyna wchodzić na głowę. 😔
Tygodni ciazy nie sprawdza sie beta. Ona ma sie jedynie miescic w widelkach. Przestan analizowac, to nic nie zmieni, a tylko sie zadreczasz. Zaloze sie, ze wszystko jest u Ciebie ok, bo nic nie wskazuje na to, ze mialoby byc inaczej. Martwic sie mozna jesli pecherzyk zoltkowy ma powyzej 6mm i nie ma zarodka.
 
Ostatnia edycja:
Ciąża to nie matematyka, trzeba czasu żeby coś zobaczyć albo poczuć. Wrzuć na luz bo czeka cię jeszcze 8msc ciąży 😉 inaczej się wykończysz.
 
Witam, nie dawno dowiedziałam się o ciąży. Lekarz powiedział że jestem w piątym tygodniu ciazy, pecherzyk ciążowy i zółtkowy jest ale brak jeszcze zarodka. Od razu łzy ale jak to? Następna wizyta dopiero za dwa tygodnie, lekarz tłumaczy, ze to wczesna ciąża, ale strach jest duży, wyniki GS=0.87CM, a YS=0.33cm. Czy któraś z Was ogarnia te wyniki coś może powiedzieć? Albo sama miała podobne przeżycie? Zobacz załącznik 1307335

musisz się uzbroić w cierpliwość i czekać do następnej wizyty.
tak wyglądało moje usg w 4t5d
Mała śpi obok i ma już 13 miesięcy 🥰
 

Załączniki

  • 64AC5F9C-CF3D-4A1C-914F-C2E5F50EAF32.jpeg
    64AC5F9C-CF3D-4A1C-914F-C2E5F50EAF32.jpeg
    528,3 KB · Wyświetleń: 232
A jak wytłumaczyć to że 5 sierpnia miałam 552 beta.. to wychodzi że powinnam teraz być 6-7 tydzień, A nie piąty.. dziewczyny ja chyba wariuje. Za dużo myśli i czytania i już mi to zaczyna wchodzić na głowę. 😔

ja dokładnie w 4t1d miałam betę 666,7 wiec nie sugeruj się tak tymi liczbami. Sama widzisz jakie są normy rozległe, to lekarz potrafi to rozszyfrować. Nie nakręcaj się myśl pozytywnie
 
Pelcia mam nadzieję że wszystko będzie u Ciebie dobrze, wiem co czujesz jestem w podobnej sytuacji i nie mogę doczekać się kolejnej wizyty.
Może któraś z Was pamięta przy jakiej becie pojawił się u Was zarodek? Wiem, że u każdego jest to inaczej, Ale trochę się martwię bo 17.08 (wg Ost mies 5tyg I 4 dni)byłam na pierwszym usg, pecherzyk ciążowy 16mm, Ale brak zarodka. Wynik beta 24tys więc dość sporo jak na ten etap. Powtórzony po 48h:41600, co wskazywaloby na bardziej zaawansowany tydzień ciszy dlatego martwię się że zarodek się nie pojawi :(
 
Pelcia mam nadzieję że wszystko będzie u Ciebie dobrze, wiem co czujesz jestem w podobnej sytuacji i nie mogę doczekać się kolejnej wizyty.
Może któraś z Was pamięta przy jakiej becie pojawił się u Was zarodek? Wiem, że u każdego jest to inaczej, Ale trochę się martwię bo 17.08 (wg Ost mies 5tyg I 4 dni)byłam na pierwszym usg, pecherzyk ciążowy 16mm, Ale brak zarodka. Wynik beta 24tys więc dość sporo jak na ten etap. Powtórzony po 48h:41600, co wskazywaloby na bardziej zaawansowany tydzień ciszy dlatego martwię się że zarodek się nie pojawi :(

ja jak zadzwoniłam do lekarza ile po pozytywnym teście mam przyjść (to był poniedziałek) zapytał ile mi się okres spóźnia to był zdziwiony ze byłam 5 dni przed 😅 kazał w piątek zrobić betę i wyszła 666,7 to powiedział od niedzieli coś już będzie widać, a jak zapytałam czy powtarzać w poniedziałek to nie kazał. We wtorek byłam na wizycie i jak wyżej zdjęcie 4t5d następna 3 tyg później i już było wszystko widać. Wiec trzeba cierpliwości
 
reklama
Tygodni ciazy nie sprawdza sie beta. Ona ma sie jedynie miescic w widelkach. Przestan analizowac, to nic nie zmieni, a tylko sie zadreczasz. Zaloze sie, ze wszystko jest u Ciebie ok, bo nic nie wskazuje na to, ze mialoby byc inaczej. Martwic sie mozna jesli pecherzyk zoltkowy ma powyzej 6mm i nie ma zarodka.
Przeczytałam Twój komentarz i od razu lżej. Moja pierwsza ciąża. I tak bardzo chciałam z partnerem. Test jak wyszedł pozytywny to od razu taka euforia. Szczęście od razu, apozniej ten stres, ja wiem że to nie potrzebne ale człowiek tak pragnie że o jejkuuu 😘
 
Do góry