reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naturalne wspomagacze staranek..Wiesiołek, Castangus itd

czy jesteście zainteresowane wątkiem o ziołolecznictwie?


  • Wszystkich głosujących
    49
A luteinę dostanę bez recepty? Nie wiem czy mogę to tak sama stosować czy muszę zapytać gina???

Luteina jest tylko na recepte. Zreszta dobrze pilnowac zeby wpisali na recepcie pesel, bo wtedy opakowanie kosztuje jakies grosze ;-)

Dzięki za info... U mnie w zielarskim tego nie dostałam (co prawda męzulek pytał:-)) powiedziała mu kobieta, że trzeba to wszystko "komponować" i chyba się wystraszył, dlatego zamówiłam w necie, ale następnym razem sama pójdę do zielarskiego, tylko teraz jak narazie po tym wszystkim co się stało nie mam siły wychodzić z domu...

Taaaaak, to trzeba komponowac, ale to nie jest problem dla takiej pani w zielarskim - ona odwaza odpowiednie ilosci (czasem potrzeba mniej niz cala saszetke) i wrzuca wszystko do jednej papierowej torby, a potem kaze w domu dobrze wymieszac. Jak zamowilas na allegro, to juz nie ma sensu zebys szla do zielarskiego, bo pewnie dostaniesz tego z allegro tyle, ze spokojnie Ty i jeszcze trzy nastepne dziewczyny zajda na tym w ciaze ;-)
 
reklama
witam sie na nowym watku :)) chcialabym zapytac czy znacie jakies ziolka na ciagle bakterie w pochwie :( mam 2-streptococcus agalactiae i candida albicans tylko one mnie powstrzymuja od zaczecia staranek :((( jestem "zielona" w temacie ziol wiec prosze o pomoc :))
a missiiiss @ przylazla sama czy wywolywalas?
 

Luteina jest tylko na recepte. Zreszta dobrze pilnowac zeby wpisali na recepcie pesel, bo wtedy opakowanie kosztuje jakies grosze ;-)



Taaaaak, to trzeba komponowac, ale to nie jest problem dla takiej pani w zielarskim - ona odwaza odpowiednie ilosci (czasem potrzeba mniej niz cala saszetke) i wrzuca wszystko do jednej papierowej torby, a potem kaze w domu dobrze wymieszac. Jak zamowilas na allegro, to juz nie ma sensu zebys szla do zielarskiego, bo pewnie dostaniesz tego z allegro tyle, ze spokojnie Ty i jeszcze trzy nastepne dziewczyny zajda na tym w ciaze ;-)

W takim razie muszę porozmawiac ze swoim lekarzem... może mi przepisze... Co do ziółek to mam nadzieję, że przyjda i najważniejsze przyniosą rezultaty... Tak bardzo się boję...
 
Ja teraz pije ziolka na druga faze cyklu. W sklad wchodzi pokrzywa, krwawnik i przywrotnik. To moze bym sobie do tego dodala jeszcze ta macierzanke? Co sadzicie?:confused:
pewnie tak bo zioła raczej pomagają niz szkodzą, ale dobrze się zastanów bo czasem wyjdą trojaczki:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
aniolki o aniolki :) @ przyszla po dupku ... a ziolka przeciwzapalne ogolnie sa nr 1 i w ogole macierzanka dziala bakteriobojczo tylko tykle ci powiem kochana bo nie wiem ogolnie co jeszcze moze trzeba poszperac w googlach ??

mysza ja pilam kiedys alveo to jest na oczyszczenie organizmu moja mama i tata to sprzedaja :)
 
aniolki o aniolki :) @ przyszla po dupku ... a ziolka przeciwzapalne ogolnie sa nr 1 i w ogole macierzanka dziala bakteriobojczo tylko tykle ci powiem kochana bo nie wiem ogolnie co jeszcze moze trzeba poszperac w googlach ??

mysza ja pilam kiedys alveo to jest na oczyszczenie organizmu moja mama i tata to sprzedaja :)

No oczyszczenie ale na wzmocnienie też! Ja się świetnie po nim czułam dlatego stwierdziłam że będę znowu to pić.
 
reklama
Do góry